Stylish Coffee

Tak na slyšenou!

Právě sedím ve vlaku do Olomouce, kam jedu oslavit své zítřejší narozeniny, a konečně jsem si našla chvilku, abych vám mohla povědět o tom, čím poslední týdny žiju a co pro vás chystám.

Nevím, jaké fígle na mě to babí léto má, ale už se pomalu stává pravidlem, že si s koncem léta vždycky vymyslím nějaký projekt, pro který se hned nadchnu a v procesu si za to pak ještě stokrát nadávám. Loni to byla knížka a letos – jak už je z názvu patrné – podcastA tak jsem se namísto psaní bakalářky, které jsem si na září zodpovědně naplánovala, rozhodla pustit do něčeho pro mě zcela nového.

A i když je mi jasné, že to většina z vás už tušila, píšu tenhle článek, ať je to hezky černé na bílém. Abych z toho už nemohla vycouvat a schovat se zpátky do tý svý bezpečný bubliny. Abych se jednou provždy přestala bát toho, že vás zklamu a že podcast nebude dost dobrý.

Když to vezmu úplně od začátku, koncept jsem měla v hlavě už někdy od jara, ale pořád jsem nemohla najít člověka, který by mi do něj zapadal. Nechtěla jsem nahrávat sama. Nechtěla jsem měnit svět duchaplnými moudry a předčítat vám řádky z motivačních knížek. Podobných pořadů je už na české scéně dost a já si rozhodně nepřipadám jako kompetentní osoba, která by vám měla ve svých dvaadvaceti letech kázat, jak máte žít.

Chtěla jsem se vám jen trochu přiblížit. Ukázat vám, kdo nebo co se skrývá v té blonďaté hlavě se slunečními brýlemi. A v neposlední řadě jsem chtěla (stejně jako tady na blogu) dělat vaše dny hezčími. Můj podcast by vás měl inspirovat, pobavit a ukázat vám, že když se nebudeme brát příliš vážně, život bude mnohem krásnější. 

Času ale bylo (jako vždycky) málo a s blížícím se začátkem dalšího semestru jsem se do ničeho dalšího pouštět nechtěla. Už tak plavu a k tomu ještě nahrávat podcasty… To nepřipadalo v úvahu.

Jenže člověk míní, osud mění a po tak nádherné odezvě na moje povídání v The Coffee-chic Podcast, kde jsem byla hostem, jsem o vlastním podcastu přemýšlela čím dál tím častěji. A pak nastala ta osudná noc. Pražský fashion week, deset hodin večer a zahrada Invalidovny pokrytá tisícem drobných světýlek. Tam jsem svůj nápad poprvé odkryla Andymu a téměř okamžitě jsme se rozhodli, že do toho společně půjdeme. Že vytvoříme náš společný podcast, kde si nad hrnkem kafe budeme povídat o všem možném i nemožném. Kde do sebe budeme šít a kde ukážeme, co se skrývá za všemi těmi instagramovými filtry, pózíčkami a vážnou tváří.

A tak vám tu trochu nervózně oznamuji, že ve čtvrtek 3. října vyjde vůbec první díl Stylish Coffee Podcast. Bude nedokonalý a zřejmě i plný chyb, které zatím nevidíme. Ale i tak moc doufám, že se vám bude líbit. A že si každých čtrnáct dní najdete chvilku, abyste společně s námi přemítali nad smyslem života i problémech všedních dní. A že nám dáte šanci, abychom mohli být už jen lepší.

Tak se nezapomeňte přidat k této facebookové události, ať vám premiéra neunikne, a brzy na slyšenou!

Veronika ♥

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál!