Přejít k navigační liště

O mně

Jsem obyčejná holka, která miluje psaní, cestování, (vintage) módu, marketing a vysedávání ve stylových kavárnách. Vystudovala jsem obor kreativní marketing na VŠKK, momentálně žiji v Praze, věnuji se psaní blogu a marketingovému poradenství a snažím se vychutnávat si každičký okamžik života.

Blog Stylish Coffee jsem založila před několika lety z nutkání sdílet všechny ty krásné maličkosti, které nás denně obklopují, inspirovat a ukazovat, že pokud konečně přestaneme jen snít a začneme i něco dělat, můžeme žít život, jaký chceme.

Jsem také autorkou mapy kaváren, kam pravidelně zaznamenávám příjemné kavárny po celém světě, a na podzim roku 2018 jsem vydala knihu Prague Coffee Guide.

Na blogu najdete kromě tipů na kavárny i triky, jak na levné cestování, hubnutí či životní motivaci, a také průvodce po všech nádherných zemích a městech, které jsem od založení blogu navštívila.

Doufám, že se Vám u mě bude líbit, a pokud budete mít chuť napsat mi nějaký ten elektronický dopis, budu na něj netrpělivě čekat na této adrese:

stylishcoffeeblog@gmail.com

Veronika ♥


Copak hledáte?