Jak poznat toxické přátelství?

Právě koukám skrze velké okno vinohradské Spižírny, usrkávám černý kafe a pozoruju ulice plné barevného listí a husté mlhy, která mi dává jasně najevo, že podzim dorazil v plné síle. Sedím tady, a i když jsem si na dnešní ráno naplánovala úplně jiné úkoly, mám obrovskou chuť sepsat vám tyhle řádky. 

Už to bude víc než měsíc, co jsem se vám tu zavázala, že se konečně pustím do nahrávání podcastů. A jakkoliv velké bylo moje nutkání z toho nakonec vycouvat, protože slyšet sebe samu byl fakt dost zvláštní pocit, neudělala jsem to. S Andym jsme do toho praštili a s příchodem října jsme vás vzali na naše první rande. Ze začátku jsme byli sakra nervózní a možná až přehnaně nesmělí. Ale tak to na prvních chůzkách prostě bývá. S každou další minutou nás ale nahrávání bavilo čím dál tím víc a myslím, že je to na celé epizodě dost znát.

No a o čtrnáct dní později jsme vydali díl druhý. O poznání pohodovější. Přesně takový, jaký jsem si představovala. Nad hrnkem kafe jsme filozofovali o našich přátelstvích, lásce a vztazích. Nakousli jsme několik technik, jak poznat toxické přátele, a došli k hluboké myšlence, že se nevyplatí večeřet hrách. Zkrátka a dobře, podcast o důležitých tématech okořeněný špetkou sarkasmu a černého humoru. Tak, jak jsem si to vysnila.

Takže pokud jste náš Stylish Coffee Podcast na téma toxické přátelství ještě neslyšeli, budu moc ráda, pokud si naše moudra poslechnete a dáte mi pak vědět, jak se na celou problematiku díváte vy.

Opravdu mě to zajímá!

Veronika ♥

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál!

2 Comments

  1. Betty
    5.11.2019 / 7:35

    Miluju váš podcast. Poslouchám pár jiných podcastů a částo jsou na můj vkus monotónní ale tady je hrozně fajn jak je to rozhovor. A taky miluju Andyho hlášky a obecně styl humoru a přístup k tématu. Jen tak dál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít k navigační liště

Copak hledáte?