Jak mít mapu kaváren vždy po ruce?

Jak mít mapu kaváren vždy po ruce?

Když jsem před pár měsíci vytvořila mapu kaváren, splnila jsem si svůj malý sen. Ještě větší radost mi ale dělají všechny ty krásné zprávy, které mi od vás té doby chodí. Kdykoliv čtu ty krátké řádky o tom, kolik nových míst jste díky mě objevili a jak vám mapa pomohla při vašich toulkách světem, zalije mě vlna štěstí. Přesně to byl totiž můj cíl – ukázat vám podniky, kde se budete cítit dobře. Kde dostanete nejen skvělou kávu, ale odnesete si i příjemný zážitek. Kde majitelům nejde jen o vidinu zisku, ale kde dělají svou práci s láskou a srdcem.

A i když většina z vás počítačovou verzi této kofeinové mapy už zná, mám pro vás dnes malý návod, jak mít seznam těch nejlepších kaváren vždy při sobě. Než se tedy pustíte do čtení, vezměte si do ruky i váš telefon a jdeme na to!

Jak na mapu kaváren v mobilu?

Jako první je potřeba splnit následující – mít v mobilu nainstalovanou aplikaci Google Maps a vlastnit účet na Google, přes který jste přihlášení jak na počítači, tak ve svém telefonu. (Nebojte, obojí už pravděpodobně máte.)

Následně pro jistotu klikněte na tento odkaz, aby si Google zapamatoval, že jste mapu kaváren někdy navštívili. (Neptejte se mě, jak je to možné… Strýček Google ví zkrátka vše!)

Pak už stačí jen otevřít aplikaci Google Maps ve vašem telefonu a klikat dle následujících instrukcí:

Pak už byste měli mít možnost pohybovat s mapou, jak jen se vám zachce, a objevovat kavárny, které se možná už pěkně dlouho skrývají jen kousíček od vás! 

…tak co, funguje vám vše tak, jak má? Využíváte mapu kaváren k objevování nových míst?

Mějte se krásně,

Veronika ♥

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál!

7 Comments

 1. 12.3.2018 / 18:26

  Pááni, skvělá práce. Zrovna hledám, kam zítra s přítelem zajdeme na pracovno-rande a chtěla jsem u tebe na blogu najít nějakou inspiraci. Tak už mám mapu kaváren v mobilu a musím říct, že to je parádní nápad. Díky 🙂

 2. 12.3.2018 / 20:06

  Say whaaaat !!! Super TIP, děkujeme a posílame pozdravy z KOFIA <3

  • 12.3.2018 / 20:10

   *update: mapy jsme aktualizovali a ještě jednou děkujeme 🙂

 3. Róbert
  13.3.2018 / 13:48

  Akosi nás tam nevidím 😀

 4. 20.7.2018 / 20:35

  Tohle bych potřeboval s čajovnou. Najít poslední dobou dobrý podnik, je čím dál těžší.
  Čajoven je sice všude plno, ovšem najít útulné místo, kde umí i dobře připravit vodní dýmku, už je dost problém

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít k navigační liště

Copak hledáte?