Jak jsme křtili Prague Coffee Guide

Když vám píšu tyhle řádky, znovu mě zalévá vlna štěstí. Je to totiž sotva pár dní, co jsme prokřtili Prague Coffee Guide, a já ještě pořád nemůžu uvěřit tomu, jak krásné to bylo. Kolik z vás si udělalo čas v tomhle předvánočním shonu a přišlo mi pogratulovat ke splnění mého snu.

Jak už jsem vám psala tolikrát, vznik knížky byl jeden velký punk. Byla to pro mě obrovská výzva, stres i zkušenost k nezaplacení. Od samotného nápadu uplynuly teprve čtyři měsíce a já najednou stála v krásném SmetanaQ Bistro & Café a křtila knížku. Knížku, která nesla moje jméno.

A i když bych vám moc chtěla popsat, jaké myšlenky se mi honily hlavou, nedokážu to. Ten pocit, kdy jste tam přede mnou všichni stáli, usmívali se a fotili o sto šest, byl nepopsatelný.

Pořád nechápu, že jste opravdu přišli kvůli mě. Kvůli té blonďaté holce, co ráda pije kafe a občas si nějaké cvakne na Instagram. Že dorazila i celá moje rodina, z níž se polovina kouká na blogování skrz prsty a tajně doufá, že konečně dostanu rozum a najdu si normální práci. Že se dopotáceli i mí přátelé, kteří předchozího dne bujaře slavili narozeniny. Že mě přišli podpořit skoro všichni z Elite Bloggers. Že jste mě tam nenechali stát samotnou.

Byl to ten nejhezčí vánoční dárek, jaký jsem si mohla přát. Děkuju!

Veronika ♥

Nejen za tuhle nádhernou fotku děkuju @adela.seg_ph ♥
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít k navigační liště

Copak hledáte?