INSTAGRAM WORKSHOP

Instagram je v dnešní době takřka nutností, bez které kavárna nemůže v konkurenčním světě, kdy vzniká jeden espresso bar za druhým, účinně bojovat. Cílem kurzu je naučit vás využívat Instagram na maximum, efektivně a tak, aby obsah bavil nejen vás, ale i vaše (budoucí) followers.

Ukážeme si, co a proč na Instagramu funguje, čeho se vyvarovat, jaké aplikace používat na editaci a plánování fotek, jak správně volit hashtagy, komunikovat nebo získávat nové followers.

Součástí kurzu je i individuální strategie, kterou vám vytvořím na míru po úvodní schůzce, veškeré materiály a unikátní know-how. Následující měsíce vám pak budu kdykoliv k dispozici a ráda vám poradím se vším, co jen bude v mých silách.

Pokud tedy chcete posunout vaši kavárnu na vyšší level, získat si pozornost turistů i populárních blogerů (nebo si jen neustále lámete hlavu, jak to ten Coffee room a Cafefin pořád dělají) kontaktujte mě na adrese stylishcoffeeblog@gmail.com a velmi ráda s vámi proberu podrobnosti nad šálkem výběrové kávy přímo u vás v kavárně.

Co na kurz říkají účastníci?

„Instagramový kurz od Veroniky bol presne to, čo sme potrebovali, aby sme boli schopní pohnúť sa z miesta. Nielenže sme pochopili, ako Instagram funguje, ale dostali sme množstvo tipov, ako poňať náš profil. Vďaka praktickým príkladom sme už behom školenia vedeli, čomu sa budeme vyhýbať, a čo naopak využijeme. Veronika nám pomohla pochopiť, že Instagram neslúži len ako verejný fotoalbum, ale hlavne ako perfektný marketingový nástroj. Sme radi, že sme si ako poradkyňu v tejto oblasti zvolili práve Veroniku.”

Jana Kostovčíková, Sales & Marketing Manager v La Bohéme Café

 

„Školení od slečny Veroniky bylo naprosto skvělé. Jako běžný uživatel Instagramu jsem neměl ani ponětí, jak užitečný nástroj to je. Perfektní prezentace pomohla ke snazšímu pochopení média a hlavně toho, jak oslovit nové a stávající zákazníky (followers).”

Jan Náhlovský, barista & správce Instagramu

Přejít k navigační liště

Copak hledáte?