Inspiration || Zpátky do lavic

září 30, 2017 Veronika Tázlerová 10 Comments


Tak už to vážně přišlo. Čtyři měsíce naprosté svobody zmizely lusknutím prstu a já se znovu vracím do školních lavic. Čeká mě vysoká, noví spolužáci, zkušenosti, příběhy. A jakkoliv naivně to teď, ještě před prvním školním dnem, může znít, vlastně se i těším. Těším se na to, že budu konečně studovat něco, co mě baví. Že poznám nové lidi a budu sdílet jejich sny.

Že si zase můžu ospravedlnit ty vášnivé návštěvy papírnictví a nesmyslně drahé sešity, které si ponesu domů. Že se pak budu opět desetkrát rozhodovat, který potisk je hoden jakého předmětu. Že opráším svou zásobu stabilek a své zápisky proměním v duhové království.

A jelikož s vámi moc ráda sdílím všechny malé radosti (ať už ty materiální nebo životní), sestavila jsem pro vás dnes jakousi Back to school inspiraci, kde si přijdou na své jak milovníci klasického papíru, tak zarytí macbookáři. Doufám tedy, že se vám bude můj výběr líbit, a budu moc ráda, když mi dáte vědět do jaké skupiny patříte vy!

Papír, nebo počítač?

Veronika 


10 komentářů:

 1. Super inspirace!:) chci se zeptat kam nastupujes na VS? Hezky vikend!:)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc moc diky za inspiraci, tak dlouho uz hledam nejakej peknej batoh, tady jsem jich nasla az az... Super clanek Veru!!!
  S laskou,
  Sandra

  OdpovědětVymazat
 3. Ty mramorové sešity jsou krásný! Pořád si pohrávám s myšlenkou, že se vrátím k papírovým zápiskům a nebudu jen vše ťukat do počítače.. ale kdybych si měla na každej předmět pořídit sešit za 250 Kč, tak společně s nákupem učebnic na pár měsíců zkrachuju :D :(
  www.linheart.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Super inspirace :) jinak mě zaujal obor, kam jdeš na vysokou, hlásím se na něco podobného, ale je tam více médií :)

  LADY LENNA

  OdpovědětVymazat
 5. Já jsem pro papír tužku, protože co nenapíšu, to nevím :D :)

  https://elisminarova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Já zbožňuji papírnictví :D vžycky jsem byla zastáncem různých sešítků a roztomilých zápisníku, ale na vysoké škole jsem se obrátila k počítači :D píšu na něm rychleji a stihnu si tedy zapsat více poznámek :D
  http://life-by-marie.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Všechny ty batůžky jsou super!

  OdpovědětVymazat