Photo Diary | Červenec

srpna 04, 2017 Veronika Tázlerová 8 Comments


Už to budou skoro dva měsíce, co jsem začala znovu naplno žít. Přestala jsem se stresovat z každého rána a začala si užívat dlouhé snídaně v kavárnách ve společnosti svých nejbližších. Už se nebojím otevřít diář, ale s radostí si odškrtávám každou položku, která mou tvorbu posouvá zase o kousíček dál. Už konečně nemusím trávit několik hodin denně zbytečným koukáním do bílé zdi, ale místo toho usínám každý večer s pocitem, že uplynulý den stál za to. A to je, moji milí čtenáři, přesně ten důvod, proč stojí za to žít.

A vzhledem k tomu, že polovina léta utekla zase jako voda, připravila jsem si pro Vás dnes tradiční shrnutí mých dní. Červenec pro mě byl opravdu plný nezapomenutelných zážitků, několikrát jsem se vydala do našeho lesního království, napotřetí dost neplánovaně, kdy mě přátelé unesli naložili v Praze naprosto nepřipravenou a odvezli mě dodávkou na poslední táborovou noc

Zároveň jsem se opět navrátila k mé milované józe (o našem komplikovaném vztahu jsem Vám psala zde), jako každý rok jsem navštívila Letní shakespearovské slavnosti, umírala jsem vedrem ve fitku, pochutnávala si na čerstvých malinách a borůvkách z farmářských trhů (nejlepší ovoce na světě!), pila jednu kávu za druhou a četla knihy, na které jsem si po celý rok nenašla čas.

Konečně jsem také ochutnala cibetkovou kávu, kterou mi přivezla kamarádka ze svých cest po krásách Bali, objevila jsem GourmetPauzu, skvělý rodinný podnik na Andělu, a strávila ohromně inspirativní večer na další TEDxPrague konferenci. 

A jak už jste mohli vidět na mém Instagramu, poslední červencový týden jsem vycestovala do úžasného Londýna, takže můžete hádat, odkud asi bude příští článek...

Jak si užíváte léto Vy?

Mějte se krásně,

Veronika 

Cafefin 

Farmářské trhy 

Emička 

Coffee room 

Rostlinková džungle v Praze Kavárna Místo 

Maliny a filtrovaná káva, nejlepší kombinace 

Ponáplavkový procházky 

Ema Espresso Bar


Úžasná liberecká Mikyna 

Naše lesní království 
Coffee room Café Lounge 

Donut Shop je konečně otevřený 

Urban Cafe 

Žížkavárna 

Sny se stávají skutečností! ZDRAVÁ zmrzka v Créme de la Créme 

Ema 


Kavárna co hledá jméno 

Večerní Cafefin 

Novinka Coffee Corner Bakery 

Jiřák 


Po dlouhé době opět v Pastvě 

Sweet & Pepper Days 

TRIKO kafe & koloniál 


Sobotní Náplavka 

Cafefin 


Original Coffee 

Dáreček z Budapešti 

Ráno v Mezi srnky 


Když vám kamarádka natrhá maliny přímo ze zahrádky 

Coffee room 

Republica Coffee 

Kafemat 

Cafefin 

Café Lounge 

Donut Shop 

8 komentářů: