Photo Diary | Červen

července 05, 2017 Veronika Tázlerová 4 Comments


Právě sedím v jedné roztomilé vinohradské kavárně, usrkávám filtrovanou kávu a venku se na mě usmívá slabé letní sluníčko. Probírám se všemi fotkami, které jsem za poslední měsíc zase posbírala, a vzpomínám na všechny ty chvíle plné radosti, kávový výlet do Brna, přenádhernou Kodaň i jedinečný Brusel

Zároveň však nedokážu uvěřit tomu, jak rychle ten čas letí. Mám pocit, jako by to bylo včera, co jsem  si s velkou úlevou přebírala maturitní vysvědčení, a najednou mi diář ukazuje už sedmý kalendářní měsíc. Ale asi to tak má být. Když žijeme, a tím myslím doopravdy žijeme, nevnímáme čas a užíváme si každičký okamžik. Někdo k tomu potřebuje skákat padákem, někomu stačí pohodlný ušák a napínavá knížka. Ať už to máte jakkoliv, slibte mi, prosím, že Vám tohle léto uteče lusknutím prstu. Protože to bude jasné znamení, že jste si ho vychutnali plnými doušky.

Teď už ale zpátky k tématu. S novým měsícem mám pro Vás opět takové malé shrnutí mých posledních dnů, Vaše oblíbené Photo Diary. Nechybí nespočet kaváren, soboty strávené na farmářských trzích, blogerské schůzky a autorské čtení Martinky, která nás nechala nakouknout mezi řádky své knihy Minimalismus

Co se týče mých dalších plánů, tak se na konci měsíce chystám ještě do Londýna (kam se už ohromně těším!) a teď už pomalu balím spacák, holínky a pláštěnku, protože v pátek vyrážím na pár dní do přírody, kam jedu navštívit spoustu malých lesních skřítků. 

Tak se mějte famfárově a užijte si fotky,

Veronika 


cafefin praha kavárna
Dokonalý oběd v Cafefin 
Emička s Dittuš 
La Bohéme Café 
Snídaně v Coffee room 
Bella Vida Café 
Můj šálek kávy 
Blogerský event s vlasovou péčí Franck Provost 
Nová kavárna Coffee Corner Bakery na Vinohradech 
Cascara time 
Cafefin 
Úžasná kavárnička Nový Svět 
Je mi ctí být vedle takových jmen 
Kavárna Pražírna 
Martinka 
VisitInn Café 
Náplavka 
Taky máte skvrny od kafe... VŠUDE?
Ema Espresso Bar 
Cafefin 
Náplavka 
Nejmilejší Herbivore 
Pražírna 
Petřín 
La Bohéme Café 
SmetanaQ
Sólista 
Coffee room 

4 komentáře:

  1. Jako vzdy skvely fotky, tvoje randomy mam uplne nejradeji!!!! A mmmh, tolik dobrych kavicek a jidla, hned bych si dala! Hlavne to v Cafefin vypada genialne! ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Jee, Martinka <3 já doufám, že mi léto neuteče. Tenhle rok už ne. :D Dokonce i přes tu naší nekonečně dlouhou zimu budu asi někde v tropech. Fotky hezké, je vidět, že si to umíš pořádně užívat a to je potřeba. :)

    OdpovědětVymazat