Photo Diary | Květen

června 02, 2017 Veronika Tázlerová 6 Comments


Právě sedím na sluncem ozářené zahrádce mé oblíbené kavárny, usrkávám první ranní kávu a vzpomínám. Vzpomínám na všechny ty květnové dny, které byly plné stresu, štěstí, nervozity i nečekaných radostí. Vzpomínám na ty hodiny strávené v pražských kavárnách, na všechny ty těžké učebnice, sešity a bůhvíco ještě a vzpomínám i na Vás všechny, co jste mě po celou dobu podporovali, přáli mi štěstí i gratulovali. Letošní květen pro mě byl opravdu zlomový. Před dvěma týdny definitivně skončila jedna dlouhá etapa mého života a já teď začínám znovu naplno žít. Než Vás ale vezmu na všechna ta přenádherná místa, kam se v létě chystám, připravila jsem si pro Vás už tradiční Photo Diary, kde se s Vámi opět podělím o všechny ty malé radosti, pro které stojí za to žít!

Z kavárny do kavárny

Jak už jsem Vám psala v minulém článku, veškerý volný čas jsem věnovala jen přípravě na tu pekelnou zkoušku, předmaturitní období jsem strávila někde na pomezí kaváren a fitka, a tak není divu, že na následujících fotkách o kofein opět nouze není. Mimoto jsem si ale alespoň konečně našla čas, abych navštívila dvě kouzelná místa, o kterých jsem věděla sice už víc než rok, ale vždycky jsem si vymyslela důvod, proč se mi to zrovna teď nehodí... 

První objev nese jméno Coffee House Prague a jsem si na sto procent jistá, že tak krásnou kavárenskou zahrádku má snad už jen letenský Alchymista. Během horkých letních dnů je to ráj na zemi!

Druhou novinkou-nenovinkou je dejvický Kafemat, který jsem si z nějakého nepochopitelného důvodu zaškatulkovala do kategorie moc daleko, čímž byl jeho osud zpečetěn. Jelikož jsem však sobě (i Vám) slíbila, že přestanu neustále čekat na ten správný čas, před pár dny jsem tohle roztomilé místo navštívila a můžu s klidným svědomím říct, že rozhodně ne naposledy!

Malé radosti

Konečně jsem také začala číst všechny ty inspirativní knížky, které na mě celý rok jen smutně koukaly z nočního stolku, vydala se na skvělý Brno Coffee Trip, užívala si klidná rána na farmářských trzích, navštívila jsem dechberoucí výstavu Big Bang Data v pražském DOXu a cvakla si vysněnou fotku symbolické vzducholodi. 

Co se týče blogerského života, měla jsem příležitost zhlédnout uvedení nové kolekce This is my SIGNATURE, která vznikla spojením holešovického Vnitroblocku a vybraných českých designérů, a zavítala jsem na event plný krásy konaný v Medical Esthet & Spa

A abych si náhodou moc neodpočinula, začala jsem s grafikem ladit nový web, takže jestli se z toho všeho nakonec nezblázním, můžete se během léta těšit na spoustu parádních změn!

A co dál?

Za pár hodin opouštím tenhle online svět a chystám se spát hezky do lesa, během června letím prozkoumat krásy Kodaně a Bruselu, v červenci mě čeká Londýn a jsem sama zvědavá, co mi osud ještě přichystá. Všechny krásné okamžiky s Vámi budu sdílet už tradičně na Instagramu, kde mě najdete jako veronikatazlerova, takže pokud chcete být v obraze a vidět svět mýma očima, můžete mě sledovat i tam. 

Mějte se nádherně a užívejte léta!

Veronika 


Coffee House Prague 

A překrásná zahrádka 

Alchymista 

Kafemat 

Kafemat 


Café Lounge 

Pokus č. 1

Pokus č.2


Sólista Espresso Bar 

Můj šálek kávy 

Šťastná kavárna 

I Need Coffee 

Urban Cafe 

Náplavka 


Café Lounge 

 ♥

Coffee room 


Cafefin 


Urban Cafe 


Visitinn Cafe 


Monolok 


Kavárna co hledá jméno 

Farmářské trhy 

Pastva 

Yes kafe / studio 


Mezi srnky 

behind the scenes

Nekonečná káva v Bistro 8 

New in 

Bistro 8

Kavárna Pražírna 

Monolok 


Cafefin 

Urban Cafe 

Alchymista 

Sweet & Pepper Days 

Coffee room. 

Nová kolekce pro Vnitroblock 

Mamacoffee Jiřák 

DOX Art brut

EMA chvilka Medical Esthet & Spa

Medical Esthet & Spa

Medical Esthet & Spa

Snídaně v Coffee room. 


Vnitroblock 

A čerstvá kavárenská novinka - Republica Coffee 

6 komentářů:

 1. Super photo diary, tvoje tipy na kavarny miluju a i kdyz nebydlim v Cesku, tak rada pozotuju ty vsechny dobry, prijemny kavarnicky, do kterych chodis. Vzdycky dostanu hlad nebo chut na kafe, haha. <3 Jinak krasny fotky, vypada to jako by si mela sice stresujici, ale skvelej kveten! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky a krásné vzpomínky a zážitky :) My moc kaváren poblíž nemáme, takže já je moc navštěvovat nemohu.

  http://elisminarova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky! :) Jinak DOX mám hrozně moc ráda, škoda, že bydlím tak daleko a nemůžu tam chodit častěji.
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. DOX mám také moc ráda, zatím každá návštěva stála za to!:)

   Vymazat
 4. Ty máš takový fotogenický život :) Je zábava ho sledovat. Mám tvůj Instagram moc ráda :)

  OdpovědětVymazat