TEP rozhýbe Prahu!

května 12, 2017 Veronika Tázlerová 10 Comments


Co si budem povídat, o kavárny v Praze opravdu nouze není. Trend minimalistických espresso barů, industriálních interiérů i lehce bohémského prostředí zaplavil v posledních letech naší krásnou metropoli jako tsunami a já jsem za to zatraceně ráda. Není totiž žádným tajemstvím, že v kavárnách trávím většinu svého života. Potkávám se s tam přáteli, pracuji a v posledních měsících se marně pokouším i o něco, co by se dalo nazývat studiem. 

A jakkoliv je můj seznam oblíbených míst dlouhý, vždycky se neuvěřitelně těším na další novinku, která se na kavárenské scéně objeví. Ono totiž, při takové konkurenci, jaká v Praze bezpochyby je, není vůbec lehké přijít s něčím novým. Zaujmout. Oslnit. A proto jsem vždy moc zvědavá, s jakým konceptem podnik přijde, aby se odlišil a získal si srdce nás všech, zhýčkaných coffee lovers.

A právě jedné novince, kterou jsem přednedávnem objevila, se to nakonec přeci jen podařilo. Možná je to tím, že mi tolik připomíná můj milovaný Berlín, možná celou ideologií, která za jejím vznikem stojí, ale TEP, který se zrodil v pražských Vršovicích, mě setsakramentsky baví!

kafe a workout

TEP totiž není jen moc příjemná kavárna, kde si můžete u velkého stolu vychutnat filtr od Original Coffee, smoothies ze sezónního ovoce nebo domácí sendviče, ale prostor slouží i jako tělocvična, galerie či jógové studio.

Do TEPu se tak můžete vydat nejen za kafem, ale i na běžecké tréninky, vinyasa jógu, cyklistické vyjížďky nebo trochu potrápit svaly a vyzkoušet core či fascial training. A pokud jste tím vším nadšení stejně jako já, podívejte se rovnou na kompletní program, který najdete zde. A co Vám budu povídat, já jsem vážně moc zvědavá, kam se tenhle zajímavý koncept bude ubírat dál!

Tak co na TEP říkáte?

Mějte se krásně,

Veronika 


TEP Clubhouse praha kavárna

TEP Clubhouse praha kavárna


10 komentářů:

 1. ...co se mi teda mimořádně líbí - ty červené šálky :) To krásně kontrastuje. Nádhera. Jinak já naopak ráda zavítám do těch starších "zapomenutých" kaváren, které byly "in" již pár let zpět :) PS outfit s kostkovanou košilí skvělý, krásně ladí do prostoru :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to zni naprosto skvele!!! Kafe a workout dohromady? Existuje lepsi kombinace? Pro me teda ne!!! <3 Moc diky za tip. :) Ty fotky jsou vazne krasny.
  Sandra / http://shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 3. Až budu mít opět možnost navštívit Prahu, budu ráda, když se do TEPu podívám.♥

  YourVee (blogspot.com)

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to lákavě, ale docela mě zaráží ceny (měsíční vstupy) za jednotlivé aktivity.
  Karo
  http://inkpotstories.com/

  OdpovědětVymazat
 5. To mi připomnělo boskovickou kavárnu Kakabu, výborná káva s domácími dezerty, super prostředí a právě taky bývala spojená s dámským fitkem! Milovala jsem to tam :) škoda, že to pak zrušili...ale kavárna je pořád stejná a skvělá :)

  Zápisky z cest a života v Anglii ⇨ Secrets of M

  OdpovědětVymazat
 6. To je naprosto skvělý nápad! Vážně povedené, jak píšeš, ono je vždy těžké přijít s něčím novým a zaujmout lidi a tady se to podle mě vyvedlo. Až mě mrzí, že to mám takhle z ruky a do Prahy jezdím jen jednou za čas. Ale naštěstí se už trend kaváren dostal i k nám do Ostravy a pár pěkných máme taky. ♥ :)

  EnthusiasTer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ostravské kavárny už taky musím konečně navštívit!:)

   Vymazat