Photo Diary | Duben

května 07, 2017 Veronika Tázlerová 10 Comments


Ani nevíte, jak zvláštní pro mě poslední dny jsou. Už je to více než týden, co jsem si za potlesku celé školy symbolicky zazvonila na zvon a definitivně tím ukončila těch dlouhých osm let. Pořád nějak nemůžu uvěřit tomu, že je to všechno opravdu za mnou. Že už mi zbývá jen zvládnout to poslední velké finále a čeká mě úplně nový život. A ani Vám nemusím povídat, jak moc už jsem na něj zvědavá!

Jelikož tu ale máme nový měsíc, přišel s ním i čas na tradiční Photo Diary. Opět jsem se probrala tou hromadou fotek, zavzpomínala na všechny ty krásné okamžiky a maličkosti, zajímavé akce a úsměvy, které mi pomáhaly zvládnout tohle náročné období. Nechyběly mé milované ranní trhy na Náplavce, velikonoční brunch, oslava třetích narozenin Coffee room, skvělá Veggie Náplavka ani první narozeniny Nemléka

Na svůj foodie list jsem si poznamenala vršovickou novinku, TEP, kterou všem milovníkům Berlína doporučuji všemi deseti, a v rámci maturitní přípravy jsem zhlédla úžasné představení Hamleta, které mě svým moderním šílenstvím opravdu moc bavilo.

Zbytek času jsem strávila nad učebnicemi v kavárnách (a věřte nebo ne, ale jejich počet je tak trojnásobný, než uvidíte na fotkách), ve fitku, ve společnosti mých stejně zoufalých spolužáků, v prostorách Národní galerie (kde je vstup pro studenty zdarma!) a na neodkladných blogerských schůzkách. 

A i když bych si tady s Vámi ze všeho nejradši zase povídala do aleluja, ten malý ďáblík, co se mi usadil v hlavě, už mě zase volá k učení, tak se budu muset rozloučit...

Mějte se nádherně a užijte si fotky,

Veronika 

Cafe Savoy 
Cafefin 

Náplavka 

Sólista 

Nádherné Café Letka 


Jaro 

Kavárna Pražírna 

BOHO Café 

Třetí narozeniny Coffee room Ema Espresso Bar 

Urban Cafe 


Kofárna 

Narozeniny Nemléka 

Bad hair day

Monolok 

TEP LÁSKA z Veggie Náplavky 

Tonkin Café 


Coffee room 

V Delmartu už si můžete namíchat i vlastní snídaně! 

Cafefin 

Mezi srnky 

Monolok 

Sólista 


Velikonoční brunch v Coffee room 

Ema 

Černá rýže s bílým jogurtem v Cafefinu 


Parádní polštářový místo v Monoloku 10 komentářů:

 1. Ty tvoj fotky, to je nádhera. Nehledě na to, že je na nich skoro pokaždé nějaká dobrota, kterou bych si dala a která ve mě vždycky vyvolá pocit hladu :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé fotky! Zbožňuju tvoje vlasy! ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Haha, tak jestli si stravila trojnasob z toho, tak to musel byt asi celej posledni mesic! Fotky jsou ale vazne skvely, moc se povedli a nejak jsem dostala chut na kafe a hlad taky docela, haha. ;)

  Sandra http://shineoffashion.com

  OdpovědětVymazat
 4. Tolik krásných květin, dobrého jídla a pití ♥ Jak já ti tu Prahu občas závidím :) někdy si říkám, že by nebylo vůbec špatné, kdybych se těm přestěhovala. Jen už mám kořeny zapuštěné trochu víc na západně, tak si do matičky aspoň občas zajedu.

  OdpovědětVymazat