Soutěž || Focení pro Cosmopolitan!


Ani nevíte, jak moc jsem se na tenhle den těšila. Konečně totiž nastal ten pravý čas, abych Vám odtajnila jedno překvapení, které domlouvám už bezmála měsíc. A i když se to může zdát neuvěřitelné, opravdu nejde o žádný apríl. Vše níže napsané na jednu z Vás čeká a já se na to už ohromně těším!

Ale než Vám všechno prozradím, vezmeme to hezky od začátku. Už odmalička jsem velká fanynka módních časopisů. Neberu je však jako sborník pravidel, kterými se musíme slepě řídit, ale jako inspiraci. Baví mě číst zajímavé rozhovory, kochat se dechberoucími fotografiemi, extravagantním líčením a trendy, které bych si nemohla dovolit ani kdybych prodala všechny orgány, co mám v těle. Ale o tom to je. Časopisy nemají být prodejní katalogy. Je to jakýsi novodobý druh umění, který spojuje fotografii, módu, ty nejlepší vizážisty, grafiky i publicisty. Všichni tihle lidé tvrdě pracují na tom, abychom každý měsíc dostali do rukou malou bibli stylu, která nás na chvíli vytrhne ze všedního života a ukáže nám jen to krásné, co se za poslední dny událo.

A proč Vám tohle všechno píšu? Už to bude skoro rok, co jsem se stala členkou Cosmobloggers a vyšel se mnou dvoustránkový rozhovor v srpnovém čísle. Když jsem viděla své fotografie vytištěné na lesklém papíře, nemohla jsem tomu uvěřit. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že bych i já mohla skrze módní časopisy inspirovat mladé slečny a předat jim kus své radosti ze života. A ani Vám nemusím povídat, jak velkou radost z toho všeho měla moje babička, které jsem jeden výtisk darovala k svátku. Ta překvapením málem rozlila šálek kávy, který usrkávala na zahrádce letenského Alchymisty. 

A proto mám dnes velkou radost, že podobný zážitek mohu darovat i jedné z Vás. Před pár týdny jsem dostala na vyzkoušení řadu produktů vlasové péče Dove Advanced Hair Series, která už pomalu začíná vdechovat mým slabým vlasům nový život, a abyste nepřišli zkrátka ani Vy, ve spolupráci s Cosmopolitanem jsme si pro Vás připravili; 

soutěž o profesionální fotografování advertorialu, setkání se mnou a dalšími blogerkami a balíčky vlasové kosmetiky Dove!

Pokud tedy chcete vidět, jak to chodí na profesionálním focení, užívat si péči vizážistů, stylistů i kadeřníků a popovídat si se mnou o všem možném i nemožném, určitě zkuste štěstí! Focení proběhne 25. dubna v Praze a jediné, co pro výhru musíte udělat, je napsat mi do komentářů Váš typ vlasů (suché, jemné, namáhané...) a připojit mail, abych mohla vítězku kontaktovat!

Soutěžit můžete do 15. dubna a já následující den náhodně vyberu slečnu, se kterou se už na konci dubna potkáme na samotném focení!

Tak vám přeju moc štěstí a budu se těšit na všechny Vaše komentáře,


Veronika 46 komentářů:

 1. Je to super nápad, dát možnost i jiným vyzkoušet si něco takového :) moje vlasy jsou bohužel celkem dost suché a snažím se tím všemožně bojovat, naneštěstí jsou taky dlouhý a hustý, takže se mi stáva, že když si přetáhnu mikinu nebo dám šátek, tak se zelektrizují a já vypadám jak racochejl :D takže žádná sláva.
  Jinak Ti přeji hezkou slunečnou a první dubnovou sobotu :) Zuzka
  zuziurbankova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj 😄 mam mastne vlasy a roztrepene konecky. slukova99@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Zkusím štěstí a trochu ze srandy se přihlásím, proč si nevzykoušet jeden takový den :D

  Své vlasy bych charakterizovala slovíčkem pomalu-roustoucí :-( Bohužel
  lenka.radecka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, ta soutěž vypadá super! :D Já mám hodně jemné vlasy a často se mi mastí...

  pavlina.mestakova1234@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj! Jmenuji se Dáša a můj typ vlasů je suché, protože jsou kudrnate. A výhra by pro mne znamenala splnění snů!

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj! Jmenuji se Dáša a můj typ vlasů je suché. A výhra by pro mne znamenala splnění snů!

  OdpovědětVymazat
 7. Verunkoo! Potkala jsem tě na baristovi roku (brýlatá slečna, co po tobě pořád pokukovala, ale neodhodlala se přijít, haha), takže by tohle byl pro mě skvělej donucovací prostředek, jak se s tebou dát do řeči :D Vlasy mám kudrnaté, sušší :)

  aneta.zel98@gmail.com
  andresquad.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Krásné překvapení pro čtenáře!! :) Jinak mám vlasy suché, suché a suché! :(

  lifestylebirdie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj, super výzva! Mé vlasy jsou přírodně ,,špinavě" blond, suché a vlnité. Několik let byly zatěžovány melírem, nyní pouze zesvětluji konce - ombre efekt. Často vlasy žehlím nebo naopak více vlním. I přesto, že se jim snažím věnovat řádnou péči (olejíčky, masky, kondicionéry, apd.), časté namáhání se na nich podepsalo. Můj email je: p.v.p.v@seznam.cz. Hezký den :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj, taky zkusím štěstí. Moje vlasy jsou hlavně dost jemné, spíše suché, i když u kořínků se rychleji mastí. Namáhané tak středně, snažím se to různě omezovat.
  Email: karolina.samkova@seznam.cz
  Jinak hezký den :)

  OdpovědětVymazat
 11. Mé vlasy jsou namáhané. Často žehlím, hledám jaká značka mi bude vyhovovat a zatím marně 🙄.
  bbarborakrajcovicova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Mám barvené blond vlasy, které jsou suché a bez objemu.
  va.lucinka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Jé, to zní jako skvělý plán a možnost něco nového vyzkoušet :-) Miluji focení, krásné fotografie a prostě to celé kouzlo toho, jak se spojí několik lidí a vznikne potom něco úžasného!
  Vlasy mám blond, se suššími konečky a tak nějak rychle se mastící :( ráda bych s němi podnikla něco nového, tak uvidím.

  machyska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Mam rovne sussi vlasy, ktere si ted dost casto fenuji, tak uz se tesim na leto az vybehnu s vlhkyma vlasama ven a budou hned sluncem vysusene 💇🏻 j.balazovaa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Namáhané ������‍♀️ Denisakoranova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. Úplně sdílím tvůj pocit nadšení, když se ocitneš v časopise :) taky se mi to jednou podařilo a mělo jsem z toho neskutečnou radost :)

  Jinak mám tedy vlasy hodně jemné s roztřepenými konečky:(
  email: aneta.kratka18@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Jelikož teď trávím pár měsíců v Norsku, tak mám vlasy brutálně vysušené. Zároveň jsou i dost jemné, takže když tu prší a fouká, a to posledni dobou často, tak se mi navíc ještě dost mastí. Je to zlo.

  karolinanov@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Hrozně se mi líbí, že hodně myslíš na svoje čtenáře! Být v časopise je opravdu sen :D :)

  Moje vlasy jsou jemné, ne moc husté a nikomu nerostou pomaleji než mně :D konečky vypadají zdravěji od té doby, co jsem vlasy radikálně zkrátila

  terka.jenickova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Monika
  ahoj. ráda bych změnu. moje vlasy jsou hnědé, jemné, poškozené, celkem suché.
  Zkusím štěstí.

  monika.borkovcova@hdiczech.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Ahoj Veru. Dobrý nápad, zkusím štěstí: moje vlasy jsou světlé, suché s roztřepenými konečky.

  Vlasta

  vlasta.kyptova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Ahoj, tak jsem se po dvou dnech rozhodla zapojit i já. Vlasy mám přírodně špinavé blond a docela mi prořídly, mám je jemné, ale za den dva se hned mastí. Popravdě se do soutěže chci zapojit hlavně díky tobě. Moc ráda bych si s tebou popovídala a seznámila a i když tě potkávám poměrně často, ještě jsem si nedodala tolik odvahy abych tě oslovila. Díky tobě jsem začala číst blogy a každý den společně s bakaláři otvírám i stránku tvého blogu. Stalo se to pro mně takovou malou tradicí a moc ráda bych se z autorku článku, které mi vždy vykouzlí úsměv na tváři seznámila osobně.
  můj email je: nastamelnykam@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Ahoj Veru, mé vlasy jsou melírované a bohužel dost zničené:((( sabinka.klatkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Normálně se moc do soutěží nezapojuji, ale tahle mi přijde naprosto skvělá:) Vlásky mám dlouhé a často bez objemu. Jsou hodně jemné, ale zároveň suché s třepícími se konečky. Jeden den jsou dokonale hladké a další jako bych prolétla křovím :D.. Proto se snažím pořád hledat něco nového, co by jim aspoň trošku pomohlo, ale zatím bohužel marně..
  mishel.stepanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Asi bych si neměla stěžovat, že jsou moje vlasy až moc hustý co? Ale ne, mají občas tendenci pod svojí těžkostí vypadávat.
  Jinak vážně super soutěž pro čtenáře..<3
  studnickovaradka1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. Moje vlasy jsou spíš hodně namáhaný aneb světlý ombrečko není nic, co by se mi udržovalo snadno :) alexstan2011@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. Ahoj Veroniko, to je fakt skvělá šance :-) S vlasy mám dost trápení, jsou krepaté a nedrží tvar, pořád hledám něco, co by pomohlo. Jinak moc máš moc hezký blog, přeju i dál hodně nápadů.
  Magda. magda.nova@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Vlasy mám popelavě platinově bílé a právě díky tomu barvení dost namáhané...konečky jemné, tenké a suché a kořínky zas mastnější...takže vesměs kolikrát ani nevím, jaký šampon kupovat :(
  Zuzka
  Zuz.ka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Nedokážu dát jednoznačnou charakteristiku pro své vlasy. Mám rychle se mastící kořeny, ale celkem docela jemné vlasy a bohůžel mají tendenci vypadávat...:(
  Jednoznačně se souhlasím c Vámi ohledně toho, že časopisy dnes jsou jakousi podobou umění, který propojuje spoustu talentovaných lidí z různých oblastí života a dává možnost poznat trochu jiný svět. Ráda čtu časopisy a inspiruji od ně ♥
  Můj mail: nastya-klimova@mail.ua

  OdpovědětVymazat
 29. Moje vlasy jsou velmi husté a pevné, mám je barvené na zrzavo. Trochu se mastí u kořínků, ale není to nic strašného.
  vrbova.eliska@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Jemné bez energie. anetka.brezinova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Ahoj! ☺️
  Jako každá holka jsem vůči sobě kritická a to i vůči svým vlasům. 😅
  Mám vlasy až pod prsa, a tak vyžadují hodně péče. Ale pro krásu se musí trpět.🤷🏽‍♀️ Vlasy jsou jemné, lesklé, ale když nedostanou pořádnou dávku kondicionéru, tak jsou dost suché.
  Za takovou zkušenost, jako je focení do Cosmopolitanu bych byla hodně vděčná, však kdo ne? 😊
  Přikládám email a zkusím štěstí
  Angelika.Mazur@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Ahojky, mam tmave hnede, pomerne jemne dlouhe vlasy, jinak konecky bych rekla, ze mam vyzivene. Moc rada si zasoutezim, snad se postesti. Foceni pro casopis cosmopolitan by bylo bezva a urcite super zkusenost i zazitky. Diky :)))

  svetlana.junakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Tak zkusím i já štěstí 🍀jinak super nápad.
  Mám suché vlasy a hodně mi vypadávají.
  sikutova08@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Ahoj Veru :)
  Moje vlasy jsou šílené :-D Jemné a namáhané žehlením (bez něj by to byla ještě větší hrůza :))
  cechova.market@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Mám kudrnaté, suche vlasy 😊 muj email:kristynanyvltova@icloud.com 🌸

  OdpovědětVymazat
 36. Ahojky! Skvela soutez, nevidim duvod proc se nezucastnit!:-) moje vlasy jsou na koncich sussi, casto je totiz bohuzel (nekdy bohudik) musim zehlit.:-( ps:drzim palce u maturity, jedeme v tom spolecne!���� E-mail: terezvolfova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Verunko, moje vlasy znas, suché, kudrnaté a divoké :D :) oleksandra.rishko@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. Já mám jemné vlasy, docela rychle se mi mastí, ale jinak jsou skvělé ♥ Těším se na vyhlášení soutěže i na výsledek :) p.stenzelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. Ahojky Veru :)

  ja mam vlasu spoustu a k tomu mam šílené roztrepene konecky a k tomu mastnejsi ����
  kristyna.velc@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 40. Ahoj Verunko, bezva soutěž a ráda se zapojím.
  Moje vlasy jsou jemné a nedrží tvar.
  Měj se krásně a děkuju za tvůj blog :-)

  OdpovědětVymazat
 41. Skvělá soutěž :)
  Mám velmi jemné vlasy a když jsem je měla dlouhé (cca do půlky zad), tak se mi hodně lámaly a třepily se mi konečky, teď jsem se nechala ostříhat na mikádo a zlepšilo se to. Jen jsou stále jemné, docela dost se mastí a hodně mi vypadávají - ale to záleží taky na období.
  e-mail: cajankova2@seznam.cz

  onepieceoftheworld.wordpress.com

  OdpovědětVymazat
 42. Mám velmi jemné vlasy a Dove šampóny mám vyzkoušené. Zamilovala jsem se do toho z té modré řady. Nevím jak se jmenuje. :D Ale moc mi sedí a mám poté vlasy jako ze salonu. <3

  Email: jolan.beran@gmail.com

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 43. Moje vlasy jsou, řekla bych, těžce identifikovatelné :-D Ale obecně je považuji za spíše sušší. Sama jsi blondýnka, tak mi asi rozumíš :-D

  Email na mě je:

  barbora.moravkova227@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 44. DĚKUJU za všechny Vaše komentáře! Nakonec se štěstí usmálo na Kristýnu Bednářovou!:)

  OdpovědětVymazat