Fashion Inspiration || Oblečte jaro!Slabé sluneční paprsky zalily pražské ulice, farmářské trhy jsou už v plném proudu a pestrobarevné tulipány opět začínají vládnout Instagramu. Jaro je tu a to v celé své kráse. Konečně můžeme schovat ty dva tmavé kabáty, které v zimě obden střídáme (aby se neřeklo) a můžeme opět propustit uzdu naší kreativitě, fantazii a hravosti.

Móda, to totiž nejsou jen trendy. Není důležité, co je zrovna in nebo out. Nezáleží na tom, že se Váš outfit nelíbí vaší mámě, příteli nebo kolegům. Móda není jen o tom ukázat, že si můžete dovolit nosit oblečení předních designérů nebo luxusních značek. Móda je hra. Je to způsob, jak vyjádřit svou osobnost, své nálady a radost ze života. A je to ta vůbec nejzábavnější hra, co znám.

A právě rozkvetlé jarní ulice jsou naprosto dokonalá runway. Můžeme vrstvit, hrát si se vzory a kombinovat všechno možné i nemožné. Oblečte princeznovské šaty s koženou bundou, bílé tenisky s džínovými šaty, květovaný bomber s krajkovou košilkou... Je to jen na Vás! Já už se nemůžu dočkat, až zase vytáhnu všechny ty sukně a šaty, lehké bundy a koženkové křiváky. Až budu zase vymýšlet ty nejbláznivější kombinace, které si stejně vždycky nakonec poliju kafem. Ale co na tom, jaro je tu!

A jak už je zvykem, vydala jsem se zase na virtuální výpravu do zootího světa a vybrala tam pro Vás několik kousků, které udělají tohle rozkvetlé období ještě krásnější. A abyste nepřišli zkrátka domluvila jsem pro Vás i malý dáreček. 

Když totiž zadáte kód STYLISHJARO, máte na Zootu 10% slevu 

Kód je platný na všechno nezlevněné zboží a platí po dobu dvou týdnů, tedy do 8.3. Tak doufám, že Vás můj výběr inspiruje a společně rozzáříme jarní ulice! 

Mějte se nádherně,

Veronika trendy jaro 2017 zoot

trendy jaro 2017 zoot


7 komentářů:

 1. Juu, super :) Díky za tipy a inspirace :)
  www.gingernika.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Krásne inšpirácie :) Na jar sa veľmi veľmi teším a už pomaly dopĺňam zásoby s oblečením :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 3. Taky se velice těším na jaro! Děkuji za tipy, moc pěkné..

  OdpovědětVymazat
 4. Nejvíce se mi líbí všechno růžové! No jo no. Holka. :D Po té samé Lagerfeld kabelce jsem koukala na ZOOtu a brečela jsem, protože to jo něco tak nádherného!!!
  Miluju jaro. Energie mi jde naproti, všechny ty kytičky a usměvavé tváře! Krása!!!
  ♥♥♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělá inspirace, já se zamilovala do těch černých bot na platformě a khaki bomberů.

  OdpovědětVymazat