Photo Diary | Prosinec

ledna 15, 2017 Veronika Tázlerová 4 Comments


Ani nevíte, jak jsem se na tenhle článek těšila! Na přelomu roku se toho zase tolik událo, že už jsem se nemohla dočkat, až Vám o tom všem zase napíšu. Poslední prosincové dny jsem strávila v překrásném Lisabonu a od návratu můj život opět vypadal jak na horské dráze. Silvestr, Nový rok, maturitní ples i nespočet kaváren (mezi nimiž mám pro Vás tipy na dvě parádní novinky) a výzev, to všechno mi už rok 2017 stačil nabídnout. A dnes nastal zase ten pravý čas, abych se o kousek těch krásných okamžiků podělila i s Vámi. Tak co, jdeme na to?

coffee room praha kavárna vinohrady
Coffee room.
Lásky není nikdy dost!

Silvestr & Nový rok

Z portugalské metropole jsem se vrátila den před největší party roku, nablýskaným Silvestrem. Pokud však čekáte, že Vám tady popíšu nějaký nezapomenutelný večírek, bohužel Vás zklamu. Jelikož jsem si totiž předchozí týden užívala takovou malou dovolenou, strávila jsem poslední dny volna v pracovně-studijním módu. A věřte mi, bylo zatraceně těžké odolat všem těm akcím, které mí kamarádi pořádali. Ale znám se až moc dobře na to, abych si uvědomila, že mi ten nestíhací stres za jeden večer prostě nestojí. Navíc jsem si to všechno vynahradila hned následující týden, ale o tom až za chvíli.


Ježíšek 

ootd

Red cups 

...

Monolok Café


Dvě nové kavárny!

Takřka od začátku studijního roku se moje spotřeba kofeinu navýšila nejmíň dvojnásobně. V kavárnách se učím, píšu články, vyřizuji maily a probírám se svými přáteli ty nejžhavější novinky i smysl našich životů. A i když si v Praze na nedostatek dobrých kaváren rozhodně nemůžu stěžovat, mám vždycky obrovskou radost, když nám tu vyroste něco nového.

A se začátkem roku tu pro Vás mám hned dva nové tipy! Tím prvním je minimalistický Sólista Espresso Bar, kde jsem symbolicky oslavila Nový rok. (Jak na Nový, tak po celý?) A druhý, opravdu hodně žhavý nováček kavárenské scény je překrásné Urban Café, kde mě naprosto nadchla květinová stěna i takřka zenová atmosféra, která v kavárně panuje. A o kvalitě kafe ani nemluvě, zkrátka must visit!


urban café prague praha kavárna
Nádherné Urban Café!

urban café prague praha kavárna
...

urban café prague praha kavárna
...

urban café prague praha kavárna
...

Sólista Espresso Bar

Sugar kills

...

la bohéme café prague praha kavárna
La Bohéme Café

New in

Nejsem ten typ blogerky, která by Vám vypisovala seznam všeho, co mi přistálo ve skříni, ale když mě něco opravdu zaujme, moc ráda se o to s Vámi podělím. Tentokrát jsem si naprosto zamilovala ponožky Happy Socks, které mi rozzáří snad i ten nejumáčenější den! A soudě podle Vaší reakce na Instagramu, nejsem jediná, kdo se do těhle srdíčkových krásek zamiloval, co? Abych tedy odpověděla na Vaše dotazy, k sehnání jsou buď na oficiálních stránkách Happy Socks nebo na mém milovaném Zootu (zde). A já Vám už jen přeju, ať vyberete ty nejšťastnější!


happy socks čr eshop
Happy Socks 

happy socks čr eshop
♥ ♥ 


Maturitní ples!

A v úplném závěru dnešního článku s Vámi ještě musím sdílet svoje pocity ze středy, kdy jsem měla svůj maturitní ples. Mám pro Vás o celém večeru i přípravách připravený samostatný článek, takže Vám toho dnes zase tolik neprozradím, ale řeknu jediné; nikdy na něj nazapomenu. A nemůžu se dočkat, až dostanu oficiální fotky a o vše se s Vámi podělím!

A jak jste začali nový rok Vy? Nezapomeňte, že až do konce ledna můžete soutěžit o kouzelné knihy Tajemství a to jak v komentářích pod tímto článkem, tak na Instagramu!

Mějte se nádherně,

Veronika 


coffee room praha cavern vinohrady
Coffee room.

Pastva 

kniha tajemství zákon přitažlivosti

Zmrzlina

Coffee room.

coffee room praha cavern vinohrady

ema espresso bar praha
Ema Espresso Bar

4 komentáře:

 1. Nádherné fotky :) Jenom taková malá otázka - je možné, že jsem tě viděla v sobotu v Cacau? <3 :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty happy socks jsou parádní! ♥ Vždycky při čtení tvých článků dostanu chuť na kávu, protože ty tvoje fotky jsou tak úžasné, že pomalu i cítím tu vůni! :) Těším se na článek z maturitního plesu.

  EnthusiasTer

  OdpovědětVymazat
 3. Tie srdiečkové ponožky vyzerajú úplne dokonalo! A kaviarne si idem hneď zapísať na zoznam :).

  OdpovědětVymazat