Vánoční přání

prosince 21, 2016 Veronika Tázlerová 4 Comments


Ulice světélkující Prahy jsou plné muzikantů vyhrávajících vánoční koledy, nákupní centra praskají ve švech, Popelka, Anděl Páně i nepoučitelný Grinch zase zažívají své chvilky slávy a políček v adventním kalendáři nám už opravdu moc nezbývá. Štědrý den se už netrpělivě schovává za dveřmi a proto jsem si pro Vás dnes připravila poslední vánoční článek.

Troufám si říct, že od té doby, co jsem si založila blog, se můj život obrátil vzhůru nohama. Jsem ohromně vděčná za všechny příležitosti, které mi blogerský život přináší, za všechna ta náhodná setkání, kdy na mě trošku nervózně koukáte a ptáte se, jestli jsem opravdu Stylish Coffee, za všechny ty nádherné komentáře i zprávy, které mi posíláte, a hlavně za to, že Vás mám. Bez Vás by blog byl totiž jen tělo bez duše, kafe bez kofeinu, pivo bez pěny. Nebylo by to zkrátka ono.

Píšu Vám už teď, protože věřím, že v sobotu budete mít úplně jiné starosti (a hlavně radosti), než brouzdat po internetu, ale zároveň nechci, abyste si snad mysleli, že jsem na Vás zapomněla. Dnes tu pro Vás mám takové virtuální vánoční psaní, u kterého mám však jistotu, že dojde mnohem dřív, než kdybych ho svěřila do rukou přepracovaných pošťaček.

A tak Vám, moji milí čtenáři i náhodní pocestní, přeju k Vánocům jen to nejkrásnější. Přeju Vám, ať si užijete nejen Štědrý den, ale celičký rok a pak i ty další. Přeju Vám, ať se radujete z maličkostí, ať si i v tom sebešpatnějším dni najdete něco, co Vám alespoň na chvilinku vykouzlí úsměv na tváři.

Přeju Vám, ať je Váš život plný pohodových chvilek v krásných kavárnách, ať si užíváte každý okamžik strávený se svými blízkými a ať nikdy nelitujete toho, co už nejde změnit. Přeju Vám, ať se nebojíte překonávat své hranice, opouštět svou komfortní zónu a žít naplno. Protože od toho přece život je.

Dnešními řádky se s Vámi na chvilinku loučím, ale mám pro Vás jěště připravenou velkou spoustu fotek z posledních dní a (pokud bude portugalská wifi fungovat tak, jak má) brzy se Vám ohlásím i z Lisabonu, kam odlétám už v pondělí. Budu pro Vás fotit jako divá, objevovat kavárny a po návratu se s Vámi samozřejmě o všechno podělím! A pokud jste nedočkavci jako já, můžete mě mezitím sledovat na Instagramu, kde budu tradičně hooodně aktiví. A závěrem Vám ještě prozradím, že mám pro Vás do nového roku domluvených několik soutěží a překvapení, a věřte, že se máte opravdu na co těšit.

Doufám tedy, že právě posedáváte u vánočního stromečku, uzobáváte cukroví a užíváte si to malé vánoční štěstí. Ještě jednou Vám chci poděkovat za to, co tu společně tvoříme, a přeji Vám, ať máte ty nejkrásnější Vánoce.

Mějte se nádherně,

Veronika 


4 komentáře:

 1. Strašně ti děkujeme Verunko. Přejeme ti také krásné Vánoce. Přeji ti v osobním životě hodně štěstí, ale hlavně i v tom blogerskem.

  OdpovědětVymazat
 2. Krasny clanek a krasne prani. I Tobe vse nejkrasnejsi v dalsim roce a at se ti v Lisabonu libi. Tesim se na nove clanky.;)

  OdpovědětVymazat
 3. Do svých řádků umíš vtěsnat emoce, někdy mě opravdu dojmeš - jako třeba teď před chvílí. Snad náhoda, že zrovna popíjím kávu? ;)
  Krásné Vánoce i tobě!

  Aneta L.
  DENIK TERAPEUTKY.CZ

  OdpovědětVymazat