PHOTO DIARY

listopadu 25, 2016 Veronika Tázlerová 5 Comments


Ze všech stran slýchám, že to bude dobré. Že není proč se stresovat. Že je to všechno jen jedna velká komedie. A já tomu chci věřit. Opravdu moc. Jenže moje hlava to zřejmě vidí jinak. Pravidelně se několik dní v týdnu budím kolem páté ranní, ne-li dřív. Stres, i když úplně zbytečný, mi nedovolí se uvolnit. Všechno si to představuju jako takovou malou bublinku, která se usídlila v mém těle a rozhodla se, že mi až do jara bude připomínat, co všechno nestíhám. 

Vím, že jsem si toho nabrala hodně a mohla bych se na vše kromě školy vykašlat, ale to já nechci. Nechci Vás zanedbávat. Právě blog je totiž místo, které všemu tomu nestíhání dává smysl. Každá Vaše zpráva i milý komentář mi dává sílu pokračovat. Tímto ale s nářky už končím, slibuji. Situace je prostě taková a já s tím nic nenadělám. Jak jsem Vám psala v tomto článku, rozhodla jsem se žít v určitém systému a musím se držet pravidel. 

Dnes se ale chci zaměřit na to hezké. Ani nevím, jak se to stalo, ale nashromáždilo se mi zase tolik fotek, že přišel čas na další Breaking News, které tímto oficiálně přejmenovávám na Photo Diary. Mám pro Vás zase pár tipů na kavárny - mezi nimi i dvě novinky jako útulná Vykulená Sova nebo Dos Mundos Café

Pak nesmím zapomenout ani na další úžasný TEDxPrague, nádherné vánoční kelímky z Costa Coffee, sobotní farmářské trhy na Náplavce, dokonalá green smoothies v Herbivore, kam pravidelně chodíme před lekcemi latiny, snídaně v Coffee room. a rozkošném Mezi srnky nebo několik new in kousků.

Doufám, že Vás čeká o něco klidnější víkend než mě a že už začínáte ve vzduchu cítit tu vánoční atmosféru, hřejete si ruce o kelímek svařáku nebo vyrábíte adventní věnec. A abych nezapomněla, mám pro Vás před Vánoci připraveno několik překvapení, tak sledujte blog, ať Vám nic neuteče!

Mějte se nádherně a užijte si fotky,

Veronika Svetr - ZARA 
Náplavka

Praha 

Po dlouhé době zase Brewbar!

Vánoční Costa kelímky!!

Proteinové green smoothie

Nádherné La Bohéme Café 
Flat white

Elite Bloggers Hub 
Pandora story

Nové Dos Mundos Café

...a jejich parádní houpačky!

Ema Espresso Bar

Bistro Zahrada

Mezi srnky

Nové lásky z Manga

Tricafé

TEDxPrague!

Bistro Sisters a nejlepší chlebíčky ve městě!

...

La Bohéme Café

Nádhera!

Le Caveau

A ještě jeden roztomilouš!

Herbivore

Tea time

Láska

...

Mamacoffee Karlín

Vykulená Sova

French press

I když to tak podle Instagramu nevypadá, fakt do té školy chodím... pořád.

Avocado toast v Coffee room.

5 komentářů:

 1. V takových situací si říkám, jestli to není jenom období, jestli takovýhle není prostě život :D. Ale myslím, že zrovna ty to určitě zvládneš překonat :).
  Já teď celý víkend trávím školením, začínám s novou prací, teď jsem se stěhovala, neustále řeším co do budoucna, jak práce, tak škola... Jsem za to ráda, je to totiž stokrát lepší, než sedět doma u rodičů, stěžovat si a nevědět co se sebou...

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Verčo, doufám, že se se svojí situací popereš a všechno dobře dopadne. Sama to mám trochu nakloněné, ale právě ty + další tři blogerky, mi dodáváte sílu pokračovat dál. Zatnout zuby a snažit se posunout někam, kde bych si před lety nedokázala sama sebe ani představit. Proto ti děkuji za to, že tu pro nás jsi.
  A teď už k článku - mám tvé fotky moc ráda. Vždy tolik krásných květin. Kéž bych jich měla v životě také tolik. A moc se mi líbí tvé hodinky. Poohlížím se teď po nějakých nových pro sebe, tak se nechávám inspirovat všemi okolo. Jen se stále nemůžu rozhodnout mezi stříbrnými a zlatými.

  OdpovědětVymazat
 3. Drzim palce! To zvladnes! :) Nezapomen, ze hard work pays off! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ti lidi mají pravdu. Bude líp. Jen zůstaň pokud možno co nejvíc pozitivní :3 !

  gingerjannie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat