PHOTO DIARY: VNITROBLOCK, kavárny, jóga a TEDxPrague!

listopadu 07, 2016 Veronika Tázlerová 8 Comments


Mám pocit, jako by to bylo včera, co jsem s Vámi vzpomínala na chvíle strávené v ráji, ale v posledních dnech se toho dělo tolik, že už mi zase paměťová karta ve foťáku (i v hlavě) praská ve všech. Hned po návratu jsem zase nastoupila do toho nikdy nezastavujícího vlaku života a proto přišel ten pravý čas na další várku Breaking News!

Tak co je nového?

Na konci října jsem se zúčastnila dvou inspirativních konferencí TEDxPrague, kde jsem s otevřenou pusou poslouchala všechny speakery a jejich silné příběhy. Nedokážu ani slovy popsat, kolik motivace mi tyhle dny daly a jak moc mi zase otevřely oči. A už se nemůžu dočkat 19. listopadu, kdy se v Praze uskuteční TEDxYouth! Chystáte se někdo také?

Dalším skvělým zážitkem bylo sobotní dopoledne, které jsem strávila v mém milovaném studiu yogAlive na víkendovém brunchi plném zdravých dobrot, jógy, podzimního smoothie, dýňové polévky a filozofování o naší cestě životem. Dokonce jsem díky tomu vynechala i trhy na Náplavce a to už je co říct!

Uplynulý týden patřil i Halloweenu, který jsem dost neplánovaně oslavila v kavárně Coffee room, která se proměnila v jedinečnou krvavou party! Koukněte na fotky a pochopíte.

Konečně jsem si také našla čas a po sto letech navštívila zase mého oblíbeného Alchymistu a nádherné Café Letka. Co se týče dalších tipů na kavárny, vše najdete v popiscích pod fotkami a hlavně na Instagramu, ale to už přeci víte 

Ve čtvrtek jsem pak byla pozvaná drink pořádaný módním obchodem Answear, kde se kromě skvělého cateringu (ostatně jako na všech blogerských akcích ♥) podávaly místo šampaňského šperky a kde jsme si mohli poslechnout zajímavou módní prezentaci, zhlédnout přehlídku a trochu se vzdělat v online marketingu. 

A asi největší novinkou je otevření nového prostoru VNITROBLOCK, za kterým stojí kluci z Kavárny co hledá jméno. Celý koncept v sobě spojuje stylový coffee shop, designový obchod, taneční studio i kino a je rozhodně o co stát! Pokud vám smíchovská Kavárna přirostla k srdci, jsem si jistá, že teď budete v Holešovicích častěji, než si myslíte. 

Na závěr bych vám chtěla poděkovat za podporu v Blogerce Roku a všechny zprávy, které mi posíláte. Vždycky si díky Vám uvědomím, že moje práce má smysl, děkuju!

Mějte se nádherně,

Veronika ♥


mezi srnky kavárna vinohrady
Mezi Srnky 

Yoga time!Jóga & brunch

café letka letná
Café Letka
Mamacoffee na Jiřáku

Cukrárna Alchymista

Halloween v Coffee room!Snídaně v Café Jen

Ema Espresso Bar

Bistro Sisters


Onesip Coffee

Coffee room. 
Answear prezentace
Barry Higgel's coffeehouse
Green smoothie bowl!

Kavárna Double B

VNITROBLOCK!
A útulné Tricafe


8 komentářů:

 1. Na TEDx bych chtěla, atmosféra a vůbec všechny ty zážitky těch lidí tam musejí být úžasní. Akorát jsem trochu z Prahy nesvá 😥. Krásné kavárničky 👌👌👌

  gingerjannie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TEDx není jen v Praze, určitě se podívej, jestli není nějaká akce i poblíž Tvého domova:)

   Vymazat
 2. Krásné fotky a úplně parádní říjnový program! :)

  Diary of M

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné fotky! Hrozně se mi na tobě líbí ta skromnost, která z tebe vyzařuje! Tvé články miluju:)

  OdpovědětVymazat
 4. Vždy když čtu tvoje články, tak mě mrzí, že nebydlím v Praze. V Plzni toho zkrátka a dobře tolik není :( ale hezky tu je, to zase né že né. Každopádně se mi moc líbí ten nápad se šperky místo šána! To určitě ocenila každá slečna :D

  OdpovědětVymazat
 5. Kavárenských inspirací není nikdy dost. Děkuji :)

  OdpovědětVymazat
 6. Obdivuji tě za to, kolik toho stíháš :) Od té doby, co pracuji, mám méně času a když už se nějaký naskytne, tak se radši zavřu doma a odpočívám :D Ale pracuji na lepší organizaci času, k tomu mi snad dopomůže i diář Momenteeczech :) Do Vnitroblocku se taky chystám, snad se mi tam podaří dostat co nejdříve. Vypadá to nádherně, ty industriální prostory.

  OdpovědětVymazat