Charitativní Blogerský Bazar!

října 01, 2016 Veronika Tázlerová 5 Comments


Dnes mám pro vás jednu skvělou zprávu! Než vám vůbec povím, o co jde, dám vám jeden úkol; popadněte diáře, najděte si neděli 16. října a udělajte si tam velký vykřičník! Proč? Konečně se spolu potkáme, konečně si popovídáme, poznáme se a zároveň pomůžeme těm, co to nejvíc potřebují! A o co že to tedy jde? Vezmeme to hezky od začátku;

Před nedávnem jsem se začala zajímat o minimalismus, začaly mě štvát všechny ty nepotřebné věci, co na mě padají ze všech poliček, a nepořádek doma se proměnil i v nepořádek v duši. Jsem si jistá, že tenhle chaos zná asi každý z nás.

V létě jsem se tedy naivně rozhodla všechno oblečení protřídit a většinu prodat. Skoro nenošené kousky, které jsem si pořídila ve výprodejích nebo ve chvilkovém okouzlení, jsem pečlivě vyprala, vyžehlila a zabalila do papírových tašek s tím, že je odnesu do několika bazarů. Tím to však skončilo. Najednou se mi v životě objevilo mnoho jiných a důležitějších povinností a stále nebyl čas.

Kdyby to bylo jen na mě, tak mi tašky leží v šatně snad do konce života, ale osud to chtěl zřejmě jinak. Před nedávnem mi totiž přišla zpráva od Terezky, že plánuje uspořádat charitativní blogerský bazar a zda bych se chtěla zúčastnit. Neváhala jsem ani minutu a hned na návrh kývla! 

Už dlouho si pohrávám s myšlenkou potkat se s vámi konečně i naživo a blogerský bazar je pro to skvělá příležitost. Kromě toho, že si užijeme fajn odpoledne v krásné kavárně Phill's Corner, dáme si skvělý kafe a za pár korun obměníme šatník, pomůžeme i potřebným. 

Všechny peníze, které na bazaru vybereme, poputují na vozíky do domova důchodců a na hračky pro děti z nemocnice Motol.

Já se na vás všechny budu moc těšit a věřím, že se nám podaří dát dohromady dostatek peněz, abychom společně vykouzlili úsměv na tváři co nejvíce lidem. 

Mějte se nádherně, 

Veronika


Kdy?
V neděli 16. října ve Phill's Corner

V kolik?
Zahájení bazaru bude v 15 hodin!

Událost na Facebooku?
Klik sem!


5 komentářů:

 1. Krásné gesto, škoda, že jsem pryč..přišla bych ráda:)

  OdpovědětVymazat
 2. To zní super :) Libi se mi, ze to půjde na potřebné věci. Kdyz budu mit čas, určitě prijdu!!

  OdpovědětVymazat
 3. To je moc hezké gesto, které se ti určitě nějak krásně vrátí. Není možné třeba jen nějak finančně přispět. Do Prahy se nedostanu, ale ráda bych se pod dobrou věc podepsala alespoň pár korunkami. Kdyby ano, ozvala by ses mi na email p.stenzelova@gmail.com? Díky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Péťo, určitě! Do mailu jsem Ti poslala více informací:))

   Vymazat