PHOTO DIARY

října 23, 2016 Veronika Tázlerová 14 Comments


Právě sedím v provoněné kavárně na Újezdě, ruce si hřeju o teplý šálek s kávou a vzpomínám na včerejší chvilkovou vánici, která nás všechny zaskočila. Je to totiž sotva pár hodin, co jsem se probudila do mrazivého rána v Jizerských horách, kam jsem si v pátek utekla vyčistit hlavu. Všechny povinnosti a starosti jsem nechala v Praze a užívala si přítomný okamžik. I když byla teplota něco málo nad nulou, nedokázala jsem odtrhnout oči od pestrobarevných stromů, které zářily skrz hustou mlhu, vychutnávala jsem si luxus dokonalých snídaní i večery strávené u deskových her a nekonečných debat o všem možném i nemožném. Byla jsem zas v ráji

Jak už jsem vám psala tolikrát, i když to tak možná podle Instagramu nevypadá, většinu života trávím ve škole a každý další školní den se vleče pomaleji a pomaleji. Díky blogu mi život přináší mnoho zajímavých příležitostí, které však musím většinou odmítat. Neustále se snažím bojovat s tolik známou FoMO, ale občas prohrávám. Takový je život a ani nedokážu popsat, jak moc doufám, že se vše s konecem gymnázia konečně změní.

V dnešních Breaking News mám pro vás zase několik mých oblíbených kaváren (názvy najdete pod fotkami), pár snímků z představení nového coffee corner v Elite Bloggers hubu, kam jsem byla pozvaná na zajímavou degustaci kávy Nespresso v kombinaci s jídlem, a něco málo z návštěvy mé nejšikovnější kadeřnice Lenny, která se mi už pěkně dlouho stará o mou nevyzpytatelnou blond. 

Možná se teď budou články na blogu objevovat trochu nepravidelně, neboť jsem kromě fitka a jógy začala ještě tančit latinu, za měsíc mi začne škola i v sobotu (radujme se, veselme se?) a pomalu se začnu připravovat i na další certifikát z francouzštiny, který by mi měl trochu usnadnit maturitu. 

Samozřejmě ale nehodlám blog zanedbávat, právě naopak! Do konce roku chystám dva skvělé projekty, takže se máte opravdu na co těšit. V prosinci mě pak čeká cesta do Lisabonu (máte nějaké tipy?) a právě odstartoval další ročník Blogerky Roku, takže pokud mě chcete podpořit, budu vám moc vděčná!

Tak to by bolo k těm dnešním novinkám asi všechno a teď si už užijte fotky 

Mějte se nádherně, 

Veronika
prezidentská chata
Prezidentská chata 

prezidentská chata

Ráj 

home kitchen praha
Home Kitchen Anděl

Ztmavujeme:) 

Miluju podzimní procházky Prahou 

coffee room praha
Coffee room.

Milovaný kožíšek 

Podzimní radosti 

Útulné Tricafe

Coffee corner v hubu

Nebe v puse!
Miluju to město!


Café Lounge


Monolok cafe

coffee room praha
Coffee room.

tricafe praha 1 kavárna
!!!

česká elle czech le caveau
Le Caveau

atrium cafe praha 1 kavárna
Atrium café


coffee room praha
Podzimní novinka v Coffee room!

café pavlač praha žižkov
Soya flat white v Café Pavlač

14 komentářů:

 1. Na Prezidentské chatě jsem byl, hlavně ta spodní část je bezvadná :)

  OdpovědětVymazat
 2. V Jizerkách jsem byla necelé dva týdny zpátky a je to tam fakt krásný :) a moc ti to sluší, ty kozačky jsou super!
  www.linheart.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem byl svého času jaro-podzim v Josefově Dole (pod Hraběticemi) a jezdil jsem po okolí na kole, kde je pěkná příroda :) Navíc v 16 letech nám rodiče slíbili, že když nachodíme za 4 dny po Jizerkách 100km, tak 5. den půjdeme do Aquaparku do Liberce :D

  OdpovědětVymazat
 4. FoMO znám a můžu tě ujistit, po škole se toho hodně zlepší :) Já jsem třeba zatím asi nikdy nebyla tak šťastná, jako teď, když si dělám víceméně co chci a užívám si život a zkouším všechny věci, které mě vždy zajímaly a neměla jsem na ně čas. Takže neboj, vše bude jen lepší a lepší :)

  Fotky jsou nádherné a tvé outfity taky. Kozačky nad kolena mám v šedé verzi už přes rok a nedám na ně dopustit. Nosila jsem je v době, kdy tady nebyly moc časté, tak bylo hezké poslouchat zvědavé dotazy, odkud že je mám. :) Ale hlavně je v nich tak krásné teplo :)

  Na Újezdě chodím do kavárny Dobrá trafika. Doporučuju. Není to moc fancy prostředí (což se mi na tom líbí), hodně tam chodí umělci a lepší kávu a čaj jsem snad nepila :)

  www.writtenbynath.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Jeee, tak ty se chystáš do Lisabonu? :) No nádhera! Já to město miluju <3, tak doufám, že tě taky tolik osloví! Patří už dlouho do mých TOP3 spolu s Prahou a Paříží (teda letos se tam dostala ještě Budapešť...). Doporučení je spousta, kavárnu si žádnou konkrétní nevybavuju, ale Portugalci jsou kávou posedlí, takže určitě najdeš tu pravou a nebude jich málo... Jinak asi klasické památky jako Santa Luzia, vyhlídková jízda tramvají č. 22, elevadory Santa Justa, Gloria, hrad Sao Jorge,... Nevím, na jak dlouho přesně jedeš, ale kdyby se vám to vmístilo do programu, Sintra (nedaleko Lisabonu) je úžasná památka na seznamu UNESCO a stojí za vidění! Je to něco jako náš Lednicko-valtický areál a je i v té scratch mapě, co jsem u tebe vyhrála, jako doporučované místo ;). Kdyžtak napiš, kdyby tě něco k tomu napadlo :). Pohodové dny přeju!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už se hrozně těším, děkuju za tipy!:)

   Vymazat
 6. Se školou to mám dost podobné, jen já tam, bohužel, chodit nemusím. A to je na tom to nejhorší, protože zvedni ráno v šest zadek z postele a jdi ven do zimy a mlhy, když vlastně nemusíš. Ale snažím se! Takže přeji nejen tobě, ale i mě, aby to v té školy začalo utíkat trochu víc a bylo to tak nějak veselejší :)

  OdpovědětVymazat
 7. Právě jsem se zamilovala do tvých vysokých kozaček :D bože, strašně se mi ty boty líbí :D

  Maris Novotná

  OdpovědětVymazat
 8. O FOMO syndromu slyším díky tob poprvé, zajímavé - díky :) a přeji, ať se ten koloběh a stres co nejdříve uklidní!

  Diary of M

  M.

  OdpovědětVymazat