Blogerský bazar & Phill's Corner!

října 18, 2016 Veronika Tázlerová 4 Comments


O víkendu se mi opět potvrdilo, že když děláte věci s láskou a dobrým úmyslem, život vám překážky klást nebude. V neděli jsme totiž s několika dalšími blogery pořádali Charitativní Bazar, a i když to celý týden vypadalo v Praze jako na Severním pólu, během celé akce nás hřálo podzimní sluníčko. Hlavní důvod, proč jsem z něj měla takovou radost, byla možnost rozestavit ověšené štendry i na dvorek a mohli jste si tak všechno v klidu vyzkoušet a s nikým se netlačit 

Musím říct, že jsem byla z celé akce trochu nervózní, ale realita předčila moje očekávání! Už chvíli před třetí jste nás zaskočili svou nedočkavostí a následujících několik hodin se neslo v naprosto parádním duchu. Chci tímto i moc poděkovat nádherné kavárně Phill's Corner, kde se bazar konal, za perfektní zázemí, kávu i vynikající jídlo, které jen podtrhlo pohodovou atmosféru nedělního odpoledne. Jsem si jistá, že nemluvím jen za sebe, když řeknu, že podobné akce musíme pořádat častěji, bylo to moc fajn!

Navíc se nám podařilo vybrat moc pěknou částku, za kterou nakoupíme hračky pro děti z onkologického oddělení FN Motol a pořídíme vozík do Domu u Agáty, kam darujeme i několik neprodaných knih. A jelikož jsme měli oblečení opravdu hromady (ty blogerky...), odvezly jsme večer všechny zbylé kousky do azylového domu sv. Terezie.

Chci tedy ještě poděkovat Terezce, která celý bazar zorganizovala, Denče, Adri, Markét, Janče, Kubovi, Denisce a Kristýnce za to, že jsme mohli společně vytvořit tak skvělou akci, a hlavně Vám, co jste přišli, moc si toho vážíme! A abych nezapomněla, 

pokud jste se nemohli dostavit, můžete ještě stále přispět jak finančně, tak různými hračkami, které se vám třeba válí doma, ale dětem vykouzlí úsměv na tváři!

Stačí kontaktovat někoho z nás, nebo se podívat na událost, kde najdete všechny informace. 

A teď už konec povídání a podívejte se na pár fotek, které pro vás nafotila šikovná Terezka!

Mějte se nádherně,

Veronika 

pills corner cavern snídaně praha


pills corner cavern snídaně praha


pills corner cavern snídaně praha
pills corner cavern snídaně prahapills corner cavern snídaně praha

pills corner cavern snídaně praha

pills corner cavern snídaně praha


4 komentáře:

 1. Líbí se mi, když někdo dělá věci, jenž mají smysl :)

  Diary of M

  Jen tak dál! M.

  OdpovědětVymazat
 2. Naprosto překrásné fotky, muselo to být super :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné fotky! Teď mě mrzí o to víc (hlavně jsem Kubovi od knížek řekla, že přijdu a zas nic), že jsem kvůli natáčení nemohla přijít, muselo to být úžasné. Tak krásná atmosféra, spousta lidí a pak prostě i ta možnost něčím tak pohodovému přispět... musíte to pořádat častěji! :)

  OdpovědětVymazat