PHOTO DIARY: Tattoo!

září 21, 2016 Veronika Tázlerová 8 Comments


Už jsem do toho zase spadla. Z ničeho nic. Přišlo to tak rychle, že jsem ani nestihla uvědomit, že je něco jinak. Sotva začalo září, nastoupila jsem zas do toho monotónního vlaku jménem stereotyp a řítím se neuvěřitelnou rychlostí vpřed. Můj momentální život by se dal shrnout do následujících řádků z Včelích medvídků;

Přátelé - chvátám, chvátám, nemám chvíli klid.
Já tam, já tam dávno už měl být.
Ne, ne, ne, nesnídám, nesvačím, 
nestihnu to nestačím.
Promiňte vážení, mám veliké zpoždění.

Možná jen s tím rozdílem, že bez snídaně neopouštím dům. Sice při ní dost často vyřizuji maily a odpovídám na komentáře, ale tenhle ranní rituál mi nikdo neodepře.

Dnes jsem si pro vás zase připravila takový souhrn mých posledních dnů, které se točily kolem školy, blogu, všemožných schůzek a cvičení. Když teď koukám na číslo v kalendáři, vůbec netuším, kam se všechny ty dny poděly. Ráno do školy, v mezičase rychlý espresso, pak další, odpoledne radši dvojitý, večer do fitka... a začínáme znovu! Nebýt jógy a přátel, pomalu bych ty dny už ani nerozlišovala. 

Nechci vám tu teď způsobovat depresi, jen ukázat, že ten blogerský život nejsou jen kafíčka, květiny a obědy v luxusních restauracích. Věřte nebo ne, blogerky jsou taky lidi, jen s foťákem v ruce. 

Breaking News

Tak teď už konec litování a jdeme na ty novinky. Jako první se musím zmínit o krásné kavárničce Mezi srnky, kterou jsem nedávno navštívila. Tenhle roztomilý podnik se původně jmenoval Mezi Zrnky, ale se změnou písmenka přišla i kompletní proměna kavárny. A co je vůbec nejlepší, k snídani si tu můžete dát vynikající green smoothie bowl! 

Další, co rozhodně stojí za zmínku, je nové taneční studio SECTOR, na jehož otevření jsem se byla podívat v neděli. Tohle parádní místo je součástí budoucího VNITROBLOCKU, projektu, který pozvedne kavárensko-hipstersko-kulturní scénu zase o level výš. Já už se nemůžu dočkat!

Tetování? Tetování!

Takovou jakoby novinkou je i moje nové tetování, které jsem si nechala udělat již skoro před měsícem, ale na sociálních sítích jsem vám ho zatím moc neodhalovala. Po dlouhém odhodlávání jsem se v létě objednala do Triba, odkud jsem poslední letní den odcházela s nádherným orlem vytetovaným na lopatce. A ne, vážně to nebolelo. 

Co se týče těch dalších střípků, které mi alespoň na chvíli rozjasnily dny, navštívila jsem parádní cestovatelskou přednášku v mém oblíbeném kině BIO OKO, nechyběly sobotní rána na farmářských trzích, nespočet kaváren (spoustu tipů najdete na mém Instagramu a v Instastories) a lekce jógy v mém oblíbeném yogAlive, kam si až do konce září můžete přijít vyzkoušet lekci zdarma.

Paris is always good idea

A jak už jsem psala na začátku, nestíhám vám ani odpovídat na všechny zprávy, tak se tímto omlouvám a děkuji vám za ně alespoň tady! Následující dny budou taky jedna velká jízda a k tomu letím už na začátku října do Paříže, takže se těšte na další francouzský články!

Mějte se nádherně, užijte si fotky a nezapomeňte, že stále můžete vyhrát vstup na TEDxPrague!

Veronika


Green smoothie bowl!


La Bohéme Café

Sweather weather

 fall in love

Čarka jóga ve tmě v Kavárně co hledá jméno, opravdu silný zážitek!

Kavárna co hledá jméno

NamasteVeruGreen smoothie v Herbivore!

Náplavka

Le Caveau, ráj všech frankofilů!

Cold drip time

Mezi srnkyCoffee room.

Herbivore
Mezi srnky

!!!

Sobotní Náplavka


Poslední sluníčko v Monolok Cafe

Dýňová sezóna v plném proudu!

Ema Espresso Bar


Mamacoffee na Jiřáku


Jako doma

Veganský oběd na krásné zahrádce Etnosvěta

Milovaný Alchymista

Oběd v Mezi srnky

Mamacoffee Karlín


8 komentářů:

 1. Taky si připadám, že nestíhám a že je toho moc. Je super dělat to, co člověka baví, ale občas je to časově náročné :D
  Tétování jsem někde záhledla, ale jen cíp, nechtěla by ses pochlubit? :)
  A Paříž, jakožto poloviční Francouzka, můžu jedině pochválit. Nikde jsem se necítila líp a ve "svém světě". Je super vědět, že existují lidi zbláznění do Francie, hned k nim chovám větší sympatie, ani nevím proč. Prostě má deformace asi :D Přeju ať vše zvládáš s úsměvem na tváři.

  OdpovědětVymazat
 2. Paříž je sen. Byla jsem tam dvakrát a nejraději bych tam jezdila pořád. Někdy si také říkám, jak neuvěřitelně snadno mohou všechny všední dny splynout v jeden nekonečný den a je mi líto, že mám někdy pocit, že celý týden je jen čekáním na pátek, kdy má člověk konečně čas se zastavit. Někdy stačí fakt málo ... pár chvil v kavárně s knížkou a svět je hned hezčí.

  OdpovědětVymazat
 3. Tetování vypadá skvěle. Nechceš nám ho příště odkrýt o něco víc? :) A na kterou hodinu jógy chodíš, stíháš ranní? (Pokud to není tajný =)) Ještě jednou díky za doporučení, už mám permici! :D Přeju hezkej den a co nejvíc úniků ze stereotypu ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvidíme, ale určitě ho dřív nebo později ukážu:) Chodím tak různě, nejčastěji v pátek večer:) Ranní bohužel nestíhám, ale určitě vyzkouším pondělní meditaci!:)

   Vymazat
 4. Veroniko, někdy v létě jsme si vyměnily pár zpráv přes direct na Instagramu (třeba si vzpomeneš :-)). Pokud budeš mít v Paříži chuť něco podniknout, dej vědět. Málokdy se mi poštěstí si u kávy popovídat česky :-)

  Tereza

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terezko, moc ráda:) Jen tě poprosím, jestli by ses mi zase neozvala na instagramu, nebo do mailu? Děkuju:)

   Vymazat