Vím, že nic nevím

června 10, 2016 Veronika Tázlerová 17 Comments


Co říkáte na myšlenku online vzdělávání? Pokud se rádi inspirujete od lidí, co v životě něco dokázali nebo jsou profíky ve svém oboru, tak teď pozorně čtěte. Dnes vám chci totiž ukázat jeden skvělý projekt, který mi nedávno zkřížil cestu a nese jméno VímVíc.cz.

Možná je to osud, možná náhoda, ale tenhle inspirativní web jsem měla uložený ve složce Oblíbené už nějakou dobu. Jenže, nikdy na něj nepřišel ten správný čas. Vždycky jsem měla na práci něco důležitějšího - blog, maily, prezentace... Zkrátka všechno se zdálo být mnohem naléhavější, než vzdělávání. Nejradši bych se za ten přístup praštila palicí.

Ale teď, když mi přišlo moc milé pozvání, abych si nějaký kurz vyzkoušela, nemohla jsem odmítnout. Hrozně ráda si rozšiřuji obzory a učím se od inspirativních lidí, které mají plno zkušeností a to magické know-how.

Nicméně, po prvotním nadšení přišel kámen úrazu. Očima jsem prolétla širokou nabídku kurzů a vybrat jen jeden bylo sakra těžké. Jak vydat svou první knihu? Průvodce světem online marketingu? Jak na Bitcoin? Myšlenkové mapy? Kurz angličtiny? Veganství? Paleo? Sebevědomí? Vážně můžu jen jeden?

Nakonec, po dlouhém zvažování, vyhrál kurz blogování. Již mám za sebou kurz žurnalistiky, tvůrčího psaní i módního blogování, ale užitečných rad není nikdy dost. Vždycky je co zlepšovat, o tom není pochyb. Kurz jsem zhltla na jeden nádech, pečlivě jsem si vypisovala poznámky a doufám, že to i blog posune zas o kousíček výš.

Jak to funguje?

Jednoduše si vyberte kurz a po zakoupení dostanete přístup k lekcím. Ty si pak můžete pouštět v posteli před spaním, ráno u snídaně, po cestě do práce nebo třeba při běhání ve fitku. Je to jen na vás. Jednotlivá videa můžete sledovat kolikrát chcete a některé kurzy jsou navíc doplněny o prezentace s poznámkami či e-booky. 

Po konci lekce máte možnost vyplnit krátký test a získat osobní certifikát o úspěšném absolvování kurzu. Další skvělý šperk pro naše CV, nemyslíte?

Co takhle bonus pro vás?

A pokud se zaregistrujete přes TENTO ODKAZ, dostanete ode mě kredit sto korun, co vy na to?

Tak jak se vám projekt líbí? Máte zkušenosti s video přednáškami? 

Mějte se nádherně,

Veronika

P.s.: Nepřestávám být vděčná za to, jaké skvělé příležitosti mi blog přináší. Kolik nových zkušeností a zážitků se mi dostává. Ale nic z toho by nebylo, nebýt Vás. Tvoříme tu společně jeden malý svět plný radosti a inspirace. Děkuju, že jste v tom se mnou. Z celého srdce.


Barry Higgel's Coffeehouse

17 komentářů:

 1. Wow, tak toto je skvelé. Ďakujem za tak úžasnú inšpiráciu. Ako tak pozerám, je tam veľa zaujímavých lekcií. Bude veľmi ťažké si vybrať.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak mi pak napiš, jaké kurzy nakonec vyhrály:)

   Vymazat
 2. Vzdelavani ano, ale kurz blogovani? To preci musi vychazet ze srdce ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jituš, srdíčko je samozřejmě nedílnou součástí, ale profesionální stránka je taky potřeba. A vždy je co vylepšovat:)

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Držím palce a moc ráda si Tvou knížku přečtu, nic není nemožné:)

   Vymazat
 4. Znie to celkom zaujímavo :) S videolekciami mám skúsenosti, takto sa učím do školy matiku, fyziku, biolu, medicínu a tak ďalej cez KhanAcademy :) po novom je tam už aj kódovanie a animácia, takže som s tou stránkou spokojná a môžem len odporúčať :)

  OdpovědětVymazat
 5. To je super Verčo, dík za typ. Už jsem si tam vyhlídla kurzy pro mně, ( kniha, blog, jóga, čínština, řečník, kadeřnice, masáž, sushi.... to bude zas peněz :) . .Vánoce jsou daleko, ale tohle asi letos u nás doma Ježíšek přinese hodně lidem.

  OdpovědětVymazat
 6. Tyjo Verčo, to je úžasný tip, který mi zrovna "hrake do karet". Kurz o blogování či o tom jak napsat svou knihu. O tom jsem zrovna před pár dny přemýšlela, že absolvovat něco takkvého by byl sen :-). Dost mě zaujalo, že más za sebou i kurz módního blogování. A tak mi to nedá a zeptam se stojí ten kurz za absolvování. Poslední doblu mám nutkání najít právě nějaký v tomhle duchu. Ráda bych svůj blog vytáhla o něco výš a celkkvě to dělala "líp". I když jak uż tu bylo psáno, zapálení a srdíčko je v tom taky třeba. Bez toho by to nešlo, to zas ne že ne :-). Každopadně zkušenosti zkušených se hodí vżdycky ;-).

  Krásnou sobotu. Jituš

  www.sweetdiabeticday.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jituš, kurz módního blogování jsem absolvovala loni, pár měsíců poté, co jsem rozjela blog. Naučila jsem se spoustu věcí a opravdu mi pomohl v začátcích:)

   Vymazat
 7. Tahle nabídka mi od vímvíc taky přišla... Bylo tam hodně zajímavých témat, ale po rozkliknutí jsem zjistila, že některé lekce těchto témat neměly třeba ani dvě minuty? Což jsem si řekla, že nemůžu mým čtenářům doporučit, aby za něco takového platili... Můžu se jenom zeptat, ze zvědavosti, jestli to pro tebe bylo přínosné a stálo by to za investici (tuším 1900,-?)? Když si odmyslíš to, že máš už zkušenosti a byla na workshopu blogování - asi u Ejvi, stejně jako já... Nemyslim to samozřejmě zle, jen mě to zajímá... Teri Jay

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se naopak kurzy moc líbí a proto s radostí doporučuji:) Sama bych si kurzy koupila. Kurz byl určitě přínosný, ale jelikož se o psaní zajímám a mám načteno už několik knih, tolik nových informací tam pro mě osobně nebylo:) Ale pro začátečníky skvělé:)

   Vymazat
 8. Vímvíc znám, ale často mě zarazila docela vysoká cena jednotlivých videí. Každopádně doufám, že se k nim též časem dopracuji.
  K.
  http://inkpotstories.com/

  PS.: na to blogování jsem už taky koukala. Bylo to užitečné?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem teď psala výše, pro začátečníky perfektní!:)

   Vymazat
 9. Také dávám do oblíbených záložek, tak snad k tomu budu mít zodpovědnější přístup :D. Zní to úžasně a nejspíš jako ty vůbec nebudu vědět, který si vybrat.

  OdpovědětVymazat