Vstupte do šťastného světa!

května 21, 2016 Veronika Tázlerová 5 Comments„Sedím na sluncem zalité zahrádce mé oblíbené kavárny, poslouchám zpěv ptáčků, usrkávám cappuccino z porcelánového šálku posetého kvítky a na obrazovce počítače se na mě směje jedna pěkně zapeklitá výzva...“

Dnes vám chci povědět o jednom nádherném projektu, na který jsem před několika týdny s nadšením kývla. Je to už pěkných pár let, kdy jsem náhodou otevřela dveře do jednoho kouzelného světa. Světa plného barev, dobré nálady, vychlazených limonád, Paříže, rozcuchaných drdolů, inspirativních knížek i růžových jednorožců. Světa jménem Vintage Blog

A před několika týdny mi v mailu přistála jedna nádherná nabídka. Vivi, která v tomhle hravém světě žije a která mi svými články vždycky vykouzlí úsměv na tváři, mě v něm žádala, jestli bych nechtěla být součástí jejího Šťastného magazínu! Já? Opravdu? Ano, ano, ano, prosím!

Vivi pro mé řádky vždycky byla a stále je obrovskou inspirací. Raduje se z maličkostí, užívá si života a pokaždé mě ujistí, jak krásný ten náš svět vlastně je. Nemusím vám proto ani říkat, jakou radost mi udělala její milá zpráva. 

Nevím přesně, kdy se Šťastný magazín spustí, ale jednou měsíčně tam budu mít své čestné místečko, kde se budu dělit o svou pětku tipů. Budeme si povídat o knížkách, cestování, módě, štěstí i všedních radostech. Taky už se tak těšíte?

Ale ještě než tenhle krásný projekt spatří světlo světa, požádala mě Vivi o takový úvodní článek přímo na Vintage Blog, abych se mohla představit a nesměle pozdravit její věrné čtenáře. Měla jsem psát o věcech, které miluji. No, posuďte sami, mohla jsem dostat lepší téma? Vivi je zkrátka úžasná.

A já vás už teď nebudu napínat a vezmu vás s sebou do toho pestrobarevného světa, kde se včera nesměle objevil můj článek. Přeji vám krásné počtení a ještě krásnější den!


Veronika

kavarna co hledá jméno praha speciality coffee zahrádka anděl
Kavárna co hledá jméno

Boty - ZOOT
Bomber - Answear

5 komentářů:

 1. Milá Verunko, Ty víš, jak (nejen) mě chytit za srdce. ;) Děkuju za krásný řádky a ohromně se těším na naše další dobrodružství...ať už na Šťastným magazínu, tak i mimo něj. ;)
  Vivi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vivi, já se také moc těším a mám z naší spolupráce obrovskou radost!:)

   Vymazat
 2. Veru, strašně moc gratuluju jseš fakt skvělá kam až ses vypracovala. jen tak dál :) Krásnou neděli, Jitka

  OdpovědětVymazat