ZOOT FASHION CONTEST

března 20, 2016 Veronika Tázlerová 5 Comments


Před několika týdny jsem dostala nabídku, která se nedomítá. Spolu s dalšími čtyřmi blogerkami jsem dostala možnost zúčastnit se módní challenge ZOOT Contest a jak víte, výzvy já přijímám moc ráda! 

Pravidla jsou jednoduchá. Dostaly jsme za úkol zakomponovat triko s výstižným nápisem WHAT THE FUCK IS ZOOT do jakéhokoliv outfitu, který můžeme doplnit jak svým oblečením, tak kousky, které si máme možnost vybrat přímo na Zootu. Asi chápete, že už při čtení emailu mi oči zářily jako dvě hvězdy a v hlavě se mi rodil jeden nápad za druhým. Jo, tohle mě bude bavit!

Ze všech možných outfitů, od romantického spojení s dlouhou sukní a lodičkami, přes variantu s polobotkami a pánskými kalhotami, jsem nakonec nechala promluvit své rebelské srdce a zvolila kombinaci mých oblíbených motorkářských kalhot, kožené bundy a těhle dokonalých černo-zlatých tenisek ze Zootu.

Abych celý outfit podtrhla, přidala jsem ještě zlaté náušnice Pieces a vyrazili jsme fotit na Vyšehradský železniční most. I když byla dost zima, foukal vítr a projíždějící vlaky nám dělaly trochu potíže, stálo to za to!

Přijímat výzvy a pokusit se ze sebe dostat to nejlepší je totiž neuvěřitelně naplňující!

Soutěž trvá od 21.3. do 3.4. a o vítězce rozhodnete vy v komentářích na blogu Ivanky, která vyhrála minulé kolo. Všichni hlasující mají zároveň možnost získat tohle parádní triko, tak budu moc ráda, když mě podpoříte a na oplátku budu držet palce zas já vám!

A jak jste na tom vy? Také rádi přijímáte výzvy a zkoušíte nové věci? Abych vás taky trochu motivovala mám pro vás teď jedno překvapení. 

Do 15.4. můžete na Zootu využít slevový kód ZKOUSIMSVERCOU, který vám zaručí slevu 15%!

Tak co, zkusíte si taky trochu zaexperimentovat a pořídit si nějaký naprosto ujetý kousek? Nebo doplníte šatník o pár romantických maličkostí na jaro? 

A bez čeho si nedokážete jarní sezónu představit? Jsem jediná, kdo se každým rokem beznadějně zamiluje do květinových vzorů? Napište mi do komentářů, těším se na vaše tipy!

Mějte se nádherně a moc děkuji za podporu v ZOOT Contest!

Veronika
5 komentářů:

  1. Úplne dokonale si to zladila. :) Aj u mňa máš hlas. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Veru, tleskám ten outfit má šmrnc!! Až budeš pořádat nějaký workshop stylu tak dej vědět. Hlásím se tam totiž jako první účastník!! ;)

    A můj hlas už je zpečetěn. Držím palce.

    Krásný večer, Jituš

    OdpovědětVymazat