Představení Valentýnské kolekce Trollbeads & Uber

února 13, 2016 Veronika Tázlerová 16 Comments


Jak to vypadá ve světě blogerek? Občas randíme s Bradem Pittem, milujeme Uber, obdivujeme Valentýnskou kolekci Trollbeads a děláme si selfie s Jacksonem. Chcete jít dnes se mnou?

Představení Valentýnské kolekce Trollbeads

Ve středu jsem byla pozvaná na unikátní představení Valentýnské kolekce dánské značky Trollbeads, která se konala v muzeu voskových figurín Grévin. Celý prostor byl ten večer jen náš a po soukromé prohlídce, kde jsem si mohli posedět nad šálkem kávy s Karlem Čapkem, zahrát si billiard se Švejkem i Einsteinem, udělat selfie s Obamou, nebo prohodit pár slov s Meryl Streep, nás v plesovém sále přivítal Geroge Clooney v těsném zástupu Karla Gotta. 

Do Grévinu jsem se chtěla podívat už dlouho, ale znáte to, nebyl čas. Proto jsem pozvání na tuhle úžasnou akci s nadšením přijala a musela jsem se usmívat, kdykoliv jsem se podívala na připomínku v diáři. 

Jenže, po prvotním nadšení přišla menší panika. Co na sebe? Dress code: cocktail attire. Dobře, dobře... Google mě zachrání. Dámské hodinky jsou nevhodné. To zvládnu. 

Obecně jsou pro ženy nejlepší volbou koktejlové šaty. Fajn. Nejsem velký zastánce tělových silonek, ale, v té zimě venku, by se mi bez nich nohy proměnily ve dva velké rampouchy. Co s tím? Nakonec jsem to vyřešila mými oblíbenými maxišaty, které se naštěstí setkaly s úspěchem. Celkem se mi ulevilo...

Celá prezentace byla okouzlující. Šperky Trollbeads byly rozmístěny na naprosto autentických figurínách a v plesovém sále nás večerem provázel Honza Musil. O skvělou atmosféru se pak postaral zpěvák Norbert Peticzky, jehož nové album jsem dostali jako pozornost. A nemenší radost mi udělal i romantický prstenen z nové kolekce inspirované láskou. Večer snů, co vám budu povídat.

Uber Love

I když nejsem velká fanynka předražených taxíků a po Praze jezdím převážně metrem, středeční večer se mi na jehlových podpatcích pražskými uličkami moc klopýtat nechtělo. Nedopadlo by to dobře. Tím jsem si jistá.

Rozhodla jsem se proto poprvé využít tolik opěvované služby Uber. Z pohledu zákazníka jde vlastně o princip taxi služeb, ale vyjde vás to podstatně levněji a pokud budete mít štěstí, tak na konci jízdy dostanete i Raffaello, jako třeba já včera. 

K objednání odvozu stačí mít staženou aplikaci Uber, která automaticky vyhledá vaší polohu a ukáže vám, kolik bude plánovaná cesta stát. Auto dorazí zpravidla do deseti minut, často i dřív, a nemusíte mít u sebe ani hotovost, jelikož se peníze pošlou automaticky z vámi zaregistrované karty.

Bezprostředně po zaplacení vám dojde stvrzenka a máte možnost řidiče ohodnotit. Vše je rychlé, jednoduché a jsem moc ráda, že konečně někdo zkřížil cestu předraženým taxikářům. Když se nedávno bouřili proti Uberu před magistrálou, musela jsem se jen usmívat. (Pokud se chcete taky pobavit, podívejte se SEM a SEM.)

A velmi milým překvapením pro mě byla i první jízda zdarma. Pokud jste totiž nový uživatel, stačí zadat promo kód UBERSTYLISHCOFFEE a na účet se vám připíše kredit 200 korun, který jednu cestu s přehledem pokryje. 

Tak jak se vám dnešní program líbil? Doufám, že jste si to pořádně užili a už se nemůžu dočkat, kam vás vezmu příště.

Mějte se nádherně a nezapomeňte, že až do 16. února můžete soutěžit o tenhle krásný KeepCup!

Veronika
16 komentářů:

 1. Hádám, že to bylo úžasné.
  Makronky vypadají skvěle!
  " Google mě zachrání. "
  Dobré vyjádření :D
  Grévin je úžasný.
  Moc se mi tam líbilo. !
  http://mycrazydiary.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky, a nejspíš, i super zážitek.Makronky vypadají opravdu chutně:-)

  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 3. Šperky jsou naprosto nádherné! Díky za článek ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Z těch fotek to vypadá, že to musel být skvělý večer a úžasná atmosféra, moc pěkný článek :)

  OdpovědětVymazat
 5. Teda, to musela být akce. :-)
  http://kniho.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Moc hezký článek a akce to byla skvělá! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tak to vypadalo na krásný večer a Veru, ty tvoje šaty jsou moc krásný!

  Lucka www.sleepy-cat.com

  OdpovědětVymazat
 8. Vypadá to jako super akci, i když Trollbeads není zrovna můj "cup of tea" :)

  Poshlife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Take jsem do teď byla spíše Pandorová, ale Trollbeads mě moc mile překvapilo:)

   Vymazat
 9. Krásný fotky!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 10. wau......grevin jsem navštívila dvakrát a vždy se mi to moc líbilo a jsem ráda, že něco takového udělali i v Praze, ale tahle výstava/představení mohlo být opravdu moc úžasné !!

  OdpovědětVymazat