Bonjour Paris!

února 26, 2016 Veronika Tázlerová 22 Comments


Tak tady to tehdy všechno začalo. Před rokem, kdy jsem stvořila Stylish Coffee, jsem odsud, plná nadšení a nervozity zároveň, psala svoje první články. Tady, ve městě lásky, mojí milované Paříži. Od té doby uplynula spousta času, blog mi přinesl nespočet zážitků, nových přátelství a příležitostí a teď se zas vracím na místo činu. A vás vezmu opět s sebou.

Když si naše letadlo pomalu razilo cestu skrze hustou mlhu, pořád jsem netrpělivě sledovala hodinky a nemohla jsem se už dočkat cíle. Těšila jsem se jak malá holka, co vám budu nalhávat. Čas jsem si krátila mojí oblíbenou knížkou Se šarmem Pařížanky, vypisovala jsem si všechny kouzelné módní butiky a trendy restaurace a doma jsem nemohla nechat ani milovanou How to be a Parisian, která s mě opět přesvědčila o starém známém, že: 

Život je krásný... po francouzsku!

Do našeho útulného bytu, který jsme si pronajali přes Airbnb, jsme dorazili dnes k večeru, odhodili jsme ubíjející kufry a vyrazili do ulic. Ani vám nebudu povídat, jak mi tohle město chybělo!

Pod dozorem světélkující Eiffelovky jsme se procházeli chladnými zahradami, obdivovali dlouhé bagety, lákavé palmiers a pestrobarevné makronky v místních boulangeries.

Minuli jsme nádherně osvětlený Louvre a večer jsme zakončili v překrásné vinotéce Ma Cave Fleury. Nenechte se odradit internetovými stránkami, tam totiž nenajdete to zvláštní kouzlo, které má, když je plná veselých, mírně podnapitých Francouzů, kteří si užívají tu pravou joie de vivre!

Tak to je pro dnešek vše, já už radši vypínám počítač a nemůžu se dočkat dalších dnů! A vy půjdete se mnou, to je jasná věc.

Mějte se nádherně,

Veronika22 komentářů:

 1. Krásný fotky Verčo, jako bych tam s váma byla. :) Těším se na další a moc si to tam užijte! Lucka wwww.sleepy-cat.com

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasný, vypadá to fakt skvěle. Ať se všechno vydaří :-) David

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji, za velmi inspirativní článek plný francouzského šarmu. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky, také bych se chtěla někdy do Paříže podívat. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
 5. Krásně napsané a nádherně fotky! Užívej Paříž:))

  OdpovědětVymazat
 6. Tvůj instagram sleduji už delší dobu, ale na blog jsem zavítala až teď. Je to škoda, už teď vidím, že jsem promeškala velkou hromadu skvělých článků. Jdu to napravit :)

  http://moimelea.blgospot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné fotky :) Neskutečně ti závidím, byla jsem v Paříži před dvěma roky a byl to zážitek (láska) na celý život - večer u světélkující Eiffelovky, všude svítící výlohy obchodů, bagety, palačinky a celá ta atmosféra .. Užívej !! :)
  Me Adelaida

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuju moc, já to tu prostě zbožňuju!:))

  OdpovědětVymazat
 9. Nádherné fotky, Paříž je zkrátka jedinečná a nikdy mě nepřestane bavit :)

  OdpovědětVymazat
 10. Překrásné fotosky , přímo vystihují francouzskou atmosféru :-). Užívej si to tam :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Krásne fotky. Paríž som bohužiaľ ešte nikdy nenavštívila, ale raz verím, že sa tam pozriem.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. Veru,
  opravdu nádherné fotky i článek.
  Chystáme se do Paříže , zatím na krátký výlet , ale nemůžu se dočkat.
  Reny

  OdpovědětVymazat
 14. Milujem Paríž♥ Je to jedno z najkrajších európskych miest akých som bola a ma nekonečne skvelú atmosféru. Maj krásny výlet!

  OdpovědětVymazat