PHOTO DIARY: TRAGISILVESTR

ledna 04, 2016 Veronika Tázlerová 6 Comments


Tak jsme se přeci jen dočkali. Už jsem ani nedoufala, že ty krásné zasněžené střechy a třpytivé vločky, co se pomalu vznášejí za okny našich vyhřátých domovů, ještě někdy v Praze uvidím. 

Dnešní ráno bylo náročné. Na to vánoční volno si člověk rychle zvykne, co vám budu povídat. Proto jsem se dnes rozhodla ještě trochu zavzpomínat na ten čas plný blogerských schůzek, slavnostních obědů, večerních procházek a pomalém ranním vstávání. Jak já ty prázdniny miluju!

Říká se: Jak na Nový rok, tak po celý rok. A kde jinde začít, než v milovaném Coffee roomu.? Dobře, podobný nápad měla asi další polovina Vinohrad, ale i tak jsme nakonec našli místo k sezení a začali ten rok 2016, jak nejlépe to šlo. 

Silvestr jsem letos promarodila, jelikož jsem si, i přes zoufalé protestování mého těla, hned z rána dala pořádně do těla ve fitku. To jsem neměla dělat, protože mi to kolem odpoledne pořádně vrátilo a odmítalo jakkoliv fungovat. Takže jsem nakonec poslední den v roce strávila tříděním skříně a nemilosrdně vyhazovala vše, co mi přišlo pod ruku. Takového Silvestra nevymyslíte, opravdu. Let's party!

Další den jsem si to ale vynahradila a šla jsem se alespoň podívat na novoroční ohňostroj. I když jsme  od Vltavy viděli jen jakési záblesky, které spíš připomínaly pálení z děla (jo, lepší místo jsme si vybrat nemohly), tak to byl skvělý večer. Ruce jsme si hřáli o horké kelímky s kávou, zapálili pár prskavek a ohňostroj vzplál alespoň v naší fantazii a srdcích. 

Konečně jsem také zavítala do skvělé restaurace Nejen Bistro, která má kromě perfektního meny i jedinečný interiér. Určitě stojí za návštěvu! 

A závěrem bych vám chtěla moc poděkovat za TOLIK krásných reakcí k poslednímu motivačnímu článku. Kdykoliv si čtu každý váš mail, zprávu i komentář, uvědomuji si, že to všechno má smysl. Dáváte mi obrovskou sílu a motivaci. Děkuju!

P.s.: V souvislosti s novoročními předsevzetími jste mi často psali o cvičení a formování postavy, tak mi přišel na mysl jeden článek, který jsem vám psala v létě (TADY). Ať už jste si dali jakýkoliv cíl, všem vám držím palce a jsem si jistá, že to nakonec zvládnete. Důležité je vytrvat. A to vy zvládnete.

Mějte se nádherně,

Veronika


Coffee room.


Večerní PrahaV novém se cvičí hned líp!


Nejen BistroDouble B6 komentářů:

 1. Nechci vypadat, že rýpu, to vůbec, ale sama jsi se k tomu tématu dostala :) mě přijdeš teda extrémně hubená a žádné diety si myslím nepotřebuješ - naopak! Neříkám cvičení, to je dobré pro každého (ale musí tělo cítit, že to zvládne!) ale z jídla rozhodně výčitky mít nemusíš, naopak! :) Jsi strašně drobňounká, až se občas na instagramu i leknu. Ale nemyslím to zle :)

  Kačka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kačí, bohužel ne vždy jsem takhle vypadala:) Je za tím velký kus cesty a hubnout už vážně neplánuji:) Jen pravidelně cvičím a hlídám si stravu, aby se vše zas nevrátilo do starých kolejí:)

   Vymazat
  2. Chápu :) držím palce, abys byla silná a dosáhla toho :)! jsi krásná!

   Vymazat
 2. Super fotky Veru!
  http://eternitymoments0.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat