PHOTO DIARY: Vánoční štěstí

prosince 27, 2015 Veronika Tázlerová 16 Comments


Tak zas až za rok. Celý měsíc, kdy jsme zapalovali svíčky, popíjeli svařák, pobrukovali si vánoční písničky, zdobili stromečky a sledovali vánoční filmy, utekl opět tak rychle! Vánoce jsou pro mě jedním z nejkrásnějších období roku a teď mi nezbývá, než zamáčknout slzu a těšit se na ty další.

Letos jsem (i když to tak až do poslední chvíle navypadalo) nakonec stihla vše, co mám na Vánocích nejradši. Nakoupila jsem hromadu dárečků, viděla jsem se snad se všemi důležitými osobami v mém životě, zpívala koledy, vyráběla adventní věnec, vypila nespočet vánočních káviček a opět jsem oprášila své lední brusle a plná štěstí jsem se vznášela na ledě. Zkrátka vánoční čas, jak má být.

Protože vím, jak máte tyhle články rádi, ukážu vám dnes zas všechny ty krásné okamžiky, které mi v poslední době vykouzlily úsměv na tváři.

Konečně jsem byla na úžasné snídani ve Sweet Secret of Raw, schůzkovala jsem v milovaném Coffee roomu, novém espresso baru Super Tramp Coffee, obědvala v Café Lounge a zavítala jsem i na Letnou, kde mě vždy mile přivítá útulná retro kavárno - cukrárna Alchymista.

Na Štědrý den ráno jsme s rodinou jeli vybírat vánoční stromeček, který během dne ozdobil sám Ježíšek. (O našich tradicích jsem vám psala v tomto článku.) Pak jsem rychle letěla do oblíbeného květinářství My Living My Garden, kde jsem mamce koupila nádhernou zimní kytici. Jak jen já ty květiny miluju.

Odpoledne jsme měli rezervaci v kouzelné kavárně Nový Svět, která je ukrytá v překrásné uličce nedaleko Pražského hradu. O tomhle místě zatím moc lidí neví, tak si to nechte pro sebe, dobře? 

Večer jsme s bráchou, stejně jako každý rok, plni očekávání, otevřeli dveře našeho obýváku. Oslnila nás záře barevných světélek, ucítili jsme nádhernou vůni jehličí a spatřili spoustu barevných balíčků, které jen čekaly, až si je někdo rozbalí.

Naprosto upřímně můžu říct, že jsem vlastně ani žádný dáreček nečekala. S mamkou jsme se dohodly, že společně pojedeme na jaře do Paříže, což je pro mě ten největší dárek. Přesto pod stromečkem čekalo pár balíčků i na mě. 

A jak už to tak bývá, ani letos jsem neodolala povánočním slevám a vzala jsem obchody útokem. Když ono tomu krásnému kabátu ze Zary, bílé košili a peněžence (kterou jsem už opravdu potřebovala!) z Manga, zkrátka nešlo odolat. Vy mě chápete, že?

Budu moc ráda, když mi napíšete do komentářů, jak jste si užili Vánoce vy, co vám nadělil Ježíšek a jestli nejsem sama, koho pohltila nákupní horečka?

Mějte se nádherně,

Veronika
Café Lounge

 Vánoční trhy na Staromáku

 Kytice z My Living My Garden

 Okouzlující výhled z Pražského hradu

 Vánoční flat white v Novém Světě

 Zimní procházky

 Super Tramp Coffee

Vybíráme stromeček!

 Coffee room.

 Všude samé dárečky

 Shopping addict

Coffee break

Sweet Secret of Raw

 Bruslení jedině Na Františku!

Vánoce ve fitku


 Alchymista


16 komentářů:

 1. Krásné fotky a zatím jsem se na nákupy ještě nedostala pořád jezdíme po návštěvách a teď budu dva dny v práci, ale ve středu si asi s přítelem uděláme shopping day a rozjedeme to!
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen aby do té doby nebylo všechno rozebrané!:) Obchody jsou teď vážně plné!

   Vymazat
 2. Já jsem si ze slev ještě nic nepořídila, sama tomu nemůžu uvěřit :D

  OdpovědětVymazat
 3. Ta kytice je úžasná! A pokud jste koupili ten stromek, co držíš v ruce, pak jsi vybrala krásný košatý kousek! :)
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nakonec jsme koupili jiný, říkam mu Ocasák, protože byl sice nádherný a košatý, ale po zemi válel větev, takový ocas:D Tak jsme ho uřízli:)

   Vymazat
 4. Veru, vždycky mám takový příjemně teplý pocit, když čtu Tvoje příspěvky. Moc mě baví :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem moc ráda Ivet:) Děkuju moc, každý takový komentář mi dodá sílu pokračovat!:)

   Vymazat
 5. Téda vidím, že sis ty Vánoce opravdu užila! Moc díky za všechny skvělé typy na kavárny!!!:)

  http://eternitymoments0.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. ta kytica je prenadherna!

  Pozyvam na povianocnu GA o Guess a Dermacol:) tu: http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2015/12/povianocna-ga.html

  OdpovědětVymazat
 7. Skvele fotky:)) Vsechny kavy vypadaji vyborne!:))♥

  CAPTURING MY LIFE blog

  OdpovědětVymazat