PHOTO DIARY: Vánoční nálada

prosince 22, 2015 Veronika Tázlerová 10 Comments


Poslední dny mám sice nacpané k prasknutí, ale zato samými krásnými věcmi. Vánoční procházky, dlouhé vysedávání v kavárnách s lidmi, na které přes rok nemám moc času, blogerské schůzky, nákupy... Ani nevím, kde začít dřív. 

Dnes jsem se vám rozhodla ukázat zas pár fotek, které se mi nahromadily ve foťáku a doufám, že si z nich vezmete také trochu té vánoční atmosféry. Vždyť Štědrý den už je za dveřmi!

Pokud mě sledujete na Instagramu (@veronikatazlerova), určitě vám neunikly všechny milé kavárny, kde v poslední době schůzkuju, učím se, píšu články a vymýšlím projekty. Většina mého společenského života se odehrává právě u kávy a rozhodně si nemůžu stěžovat. Díky za tolik skvělých míst, která v Praze jsou!

Ve víru vánočního nakupování dárků jsem konečně navštívila showroom holek z Czech Chicks a rozhodně ne naposledy! Mají krásné doplňky, oblečení a ještě krásnější podprsenky. Určitě se podívejte i na jejich eshop, i kdyby jen pro isnpiraci. 

I když jsem kapra na Vánoce nikdy nejedla a tradice rybí polévky mě také minula, navštívila jsem opět milovanou skandinávskou restauraci Reinsdyr o které sem vám už psala tady. Kromě všech možných úprav lososa, mušlí, tresky nebo třeba jelena, tak vám tu připraví i skvělá jídla pro vegetariány. A ten interiér je perfektní. Zkrátka kousek Severu u nás v Praze.

A v neposlední řadě jsem si samozřejmě nemohla ujít tradiční vánoční trhy, popíjet kafe ze sněhulákového kelímku, plnit sny dětí z dětských domovů a užívat si tu kouzelnou atmosféru Vánoc.

A jak se těšíte na Vánoce vy? Bez čeho si Štědrý den nedokážete představit? Já jsem vám pár svých zimních radostí odhalila v minulém článku, tak se mi také pochlubte.

Mějte se krásně,

Veru

Reinsdyr




 Showroom BECHICK




 Ema Espresso Bar



 Vánoční trhy na Náměstí Míru


 Milovaný kelímek z Costy


 Strom splněných přání na Floře


 Poukázka na královskou snídaní pro dva v Café Jen


 TRICAFE po francouzsku


 Nádherné trhy na Staromáku


 Vánoční schůzky v Double B


10 komentářů:

 1. Krásné fotky, Emmu mám moc ráda a showroom holek taky:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se do showroomu chystala už hrozně dlouho a jsem moc ráda, že jsem se konečně dokopala:)

   Vymazat
 2. Krásne fotky, ten showroom vyzerá zaujímavo :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásne fotky. Užívaj si to. Prajem ti krásne prežité Vianoce.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 4. Super článek Veru!
  http://eternitymoments0.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat