Coffee diary: Užijte si Vánoce!

prosince 10, 2015 Veronika Tázlerová 6 Comments


Je chladné zimní odpoledne, já sedím v útulné kavárně a hřeju si ruce o horký šálek kávy. Místností zní vánoční písničky, nad barem blikají světélka a přicházející lidé připomínají, pod tím množstvím nákupních tašek, chodící vánoční stromečky. Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu.

Před pár okamžiky jsem si pročetla (opravdu všechny!) vaše komentáře, které jste mi psali k článku Sněží, sněží... a mám pocit, že s takovým množstvím vánoční nálady, kterou jste mi dali, si bez problémů vystačím až do příštího roku. Děkuju!

Já zkrátka miluju ta krásná víkendová rána, kdy si přečtu pár řádek vánočních příběhů, rozsvítím si světelný řetěz, který mi visí nad postelí, s očekáváním otevřu pytlík adventního čaje (na každý den připadá jiný druh) a pak se vydám se do ulic toho našeho rozzářeného města. Celý den je pak plný schůzek, úsměvů, dobré kávy, procházek a radosti. 

Dnes jsem pro vás připravila další díl Coffee diary, protože jsem přesvědčená, že v kouzelných kavárnách se dějí kouzelné věci. A o Vánocích to platí dvojnásob. 

Zapomeňte teď na předvánoční shon. Ono totiž nic takového neexistuje. Celé tohle nestíhání je jen v naší hlavě. Ne nadarmo se říká: Jaké si to uděláš, takové to máš. Pokud se chcete stresovat, tak prosím. Anebo to zkuste jinak a vytvořte si z vánočního času to nejkrásnější období. Je to jen na vás.

A pokud, stejně jako já, ještě nemáte úplně nakoupeno, koukněte se na pár tipů, které jsem pro vás vybrala v minulém článku a nezapomeňte využít i 15% slevu, která platí až do konce roku.

Jak trávíte sváteční čas vy?

A nezapomeňte se podívat na facebook Stylish Coffee, kde jsem vyhlásila vítěze poslední soutěže!

Mějte se krásně,

VeruCosta coffee


Monolok


Ema Espresso Bar


Coffee room.


Anonymous Coffee

6 komentářů:

 1. Costa má krásne hrnčeky !! :) krásne vianoce aj tebe :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 2. Káva! Bez ní bych nemohla být!

  OdpovědětVymazat
 3. Já moc kávu nepiju, pila jsem ji jenom každé ráno v anglii, ale teď, co jsem v čechách ji nepiju :D Každopádně všechny kávy na fotkách vypadají fakt krásně a lákavě, skvělé fotky! :)

  Myslím, že je fakt krásný, když se někdo těší na vánoce! :) Já vánoce miluju, miluju všechno okolo toho, takže každý rok mám z Vánoc jenom krásné zážitky. Takle by to měl mít každý! :)
  DENYII

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem ráda, že se tu najde také další vánoční blázen!:) A zajdi si na nějakou dobrou kávičku a třeba změníš zas názor:) Není káva, jako káva:)

   Vymazat