#Bloggersbrunch, I Need Coffee a nový diář

prosince 14, 2015 Veronika Tázlerová 12 Comments


Nemohu uvěřit, jak rychle ten čas letí. Do Vánoc zbývá už jen pouhých deset dní! Následující dny jsou plné vánočních večírků, schůzek a nákupů. Já si v tomhle kouzelném období užívám každičkou chvilku a vám radím to samé. Vánoce nejsou o stresu. Kolikrát si to musíme ještě říct, než se tím začneme opravdu řídit?

Dnes vám chci ukázat pár střípků z mého života, které mi v poslední době dělají dny krásnějšími. A pevně věřím, že vás alespoň trochu inspiruji, zahodíte mop, učebnice a bůhvíco ještě, vydáte se do světélkujících ulic a užijete si naplno vánoční atmosféru!

Ve středu jsem zavítala do mého oblíbeného Coffee roomu. Po dlouhé době jsem se zase viděla s Týnkou, se kterou jsme se poznaly na jaře na kurzu módního blogování. Od té doby jsme obě ušly velký kus cesty a neustále se vzájemně inspirujeme. Obě jsme začínaly od úplné nuly. A život nás nese stále dál a dál. 

Další fotografie jsou z parádního blogerského brunche v Café Jen. Tuhle kavárničku mám moc ráda, obzvlášť, když sedíte vedle krásného vánočního stromečku, popíjíte první ranní cappuccino a klábosíte o všech možných holčičích problémech i radostech. 

Nebojte, trhy na Náplavce jsem ani tentokrát nevynechala. Zašla jsem tam kolem poledne s kamarádkou, nakoupila perfektní celožitný chléb, který jsem zatím nikde jinde nesehnala, pozorovala labutě, nasávala pronikavou vůni svařáku a vychutnávala si občasné záblesky sluníčka.

Poté mě čekala další schůzka v útulné kavárně I Need Coffee, která je vážně kouzelná. I když je celkem těžké, sehnat tu místo k sezení, můžete si zkrátit čas prohlížením zajímavých hrníčků, triček, tašek i magazínů a třeba i něco málo nakoupit pod stromeček. 

Cestou jsem ještě navštívila vánoční Dyzajn Market, kde mě ale nic k nákupu nepřesvědčilo.

O pár ulic dál, kde sídlí úžasné české papírnictví Papelote, jsem si ale radost udělala. Pořídila jsem si konečně diář, po kterém jsem pokukovala už pěkně dlouhou dobu. I když je internet plný krásných kožených organizérů, žádný neodpovídal mým kritériím. Bez diáře nedám ani ránu, proto jsem potřebovala, aby byl hlavně lehký, ukrýval české svátky a pěkně vypadal. A tenhle sen mi v Papelote splnili na jedničku. Určitě se podívejte i na jejich eshop.

A z čeho mám ještě radost, jsou nové nehty, které jsem tentokrát pojala ve svátečních barvách. Gelovky si nechávám dělat už od jara a zatím jsem nadmíru spokojená.

Jak si užíváte vánoční čas vy? Máte už všechny dárečky?

Pokud jste úplně bez nápadu, tak se podívejte na pár tipů a nezapomeňte využít slevu 15% na vše na Zootu!

Mějte nádherný týden,

Veru

I Need Coffee

Coffee room.


Vánoce jsou tu!


#Bloggersbrunch v Café Jen
12 komentářů:

 1. mňam ty palačinky :P

  www.mnerad.com

  OdpovědětVymazat
 2. to je krásné, skoro ti takový den závidím (kdyby závist nebyla špatná tak závidím ne jen skoro!) :) a krásné fotky ! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nepiju kafe, ale u tebe na blogu mam na nej vzdycky chut :D a na spoustu dalsich dobrot taky...

  OdpovědětVymazat
 4. Veľmi pekná kafeterka :) a tie obrázky na káve, ja som si prednedávnom kúpila tieto tvoritka a stále som sa.s.tým nenaucila robiť :(

  Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju vianočnú GIVEAWAY o kozmetiku, šperky ale aj knihy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Latte art není nic lehkého, o tom bych mohla vyprávět:) Děkuju Kate:)

   Vymazat
 5. Nutne potrebuju hrnicek I need Coffee, super inspirace.

  OdpovědětVymazat