Life is better blonde

listopadu 16, 2015 Veronika Tázlerová 4 Comments


V pondělí jsem navštívila kadeřnický salon Hair For You, kam přesídlila moje Lenny, kadeřnice, která vždy přesně splní i mé nejtajnější přání.

Co se týče návštěvy kadeřníka, není to se mnou totiž vůbec lehké. Po nějaké době mě vždy moje barva i střih přestanou bavit a toužím po změně. Když se mě ale zeptáte, co bych si představovala, tak sama nevím. Jen ať je to pěkné, prosím.

Naštěstí mě Lenny už zná a vždy spolu něco vymyslíme. Tentokrát jsem si nechala vlasy zase trochu zkrátit a svojí typickou blond jsem proložila hnědými proužky. Zřejmě mě ty barvy podzimu nějak dostaly. 

Najít toho svého kadeřníka opravdu není jen tak. Po tom, co mi moje dlouholetá kadeřnice před několika lety odjela do zahraničí, jsem byla poněkud zoufalá. Kadeřník totiž není jen stroj na šmikání. Je to zároveň psycholog i kamarád. Chci se v jeho péči cítit dobře. A svěřit se do rukou cizího člověka není vždy úplně příjemné.

Naštěstí mám teď Lenny, která dřív působila ve Francii na módních přehlídkách, jako hlavní vlasová stylistka, a doufám, že mi v dohledné době nikam neodjede. ( Slibuješ? )

Nevím jak pro vás, ale pro mě návštěva salonu není povinnost, ale relax, který si náramně užívám. Dám si kávu, čaj, čtu si časopisy a užívám si čas, který mám jen sama pro sebe. Je to skvělé.

A abyste pochopili mojí euforii z návštěvy, tak mám pro vás takový malý dáreček. Pokud se do salonu objednáte do konce roku a řeknete si o slevu Stylish Coffee, budete mít všechny kadeřnické služby o 20% levnější! Určitě se podívejte na stránky Hair For You a objednávejte se na telefonu 736 648 331.

A co vy? Užíváte si návštěvu kadeřníka? Máte toho svého?

Mějte se krásně,

Veru4 komentáře:

  1. Taky jsem byla dneska u kadeřnice a nechala si ještě víc blonďatou, ale nějak mi to ke mně nesedí, víc se mi na mě líbí tmavší blond :) Tobě barva i střih moc sluší, akorát se mi zdáš na fotkách hrozně hubená! Nevím, jestli to nedělá třeba moje obrazovka, ale nikdy jsi mi až takhle vychrtlá nepřišla, tak snad mám nějaký divný rozlišení :)

    OdpovědětVymazat