Svět je plný krásných věcí

srpna 24, 2015 Veronika Tázlerová 3 Comments


Dárky. 

Moc ráda je dostávám a možná ještě radši dávám. Baví mě vymýšlet, co by mým blízkým udělalo radost, brouzdat po internetu, procházet obchůdky a hledat TEN pravý. A pak jen fantazírovat, jak se bude obdarovaný tvářit při jeho rozbalování. A těšit se.

Často ale sháním všechno na poslední chvíli, protože mi nic není dost dobré. Vždycky mi jakýsi lstivý hlas v hlavě našeptává, že určitě najdu něco lepšího. A tak to nakonec dopadne tak, že prolezu všechny obchody, jak v tom našem reálném světě, tak v tom internetovém, a stejně se vrátím k jednomu z prvních nápadů. 

A jelikož nás dárkohledačů chodí bezradně ulicemi opravdu hodně, vznikl jeden moc milý projekt - Dej mi dárek. Na této stránce si lidé vedou seznam svých přání, která vidí jen jejich přátelé, kteří jim pak mohou darovat to, co si opravdu přejí. Všechno je ale dobře promyšlené, takže moment překvapení zůstává, nebojte. 

Navíc díky každodenním tipům na dárky a kolekcím zajímavých osobností slouží web i jako skvělá inspirace ze světa módy i designu. 

A když už se tady bavíme o těch dárcích, tak já pro vás taky jeden mám. Musím se přiznat, že jsem ho sice nevymyslela já, ale snad mi to odpustíte. Jedná se o limitovaný ručně vyráběný kožený náramek, který najdete v mé kolekci na Dejmidarek.cz

Jak ho získat? Stačí být zaregistrovaným uživatelem a do komentáře pod kolekcí odpovědět na otázku: Kde si nejraději vychutnáváte kávu? Věřím, že vybrat jedno místo bude sice těžké, ale vy to zvládnete. Vyhrává nejzajímavější odpověď, hodně štěstí!

Jaká jsou vaše tajná přání?

Pro inspiraci jsem vám vybrala pár kousků, které jsem při svém brouzdání objevila a věřím, že by udělaly radost nejen mně:)

Krásné pondělí,

VT
A nezapomeňte, že už jen do konce srpna můžete na Zoot.cz využít slevu 10% při zadání kódu STYLISHCOFFEE.3 komentáře:

 1. Vybrala si opravdu krásné věci a tvůj wish list je neskutečně fajn. Myslím, že tvůj blog si zaslouží daleko více pozornosti, protože, co článek, to krásné čtení. Jsem registrována jako Nikola Celbová..

  Můj příběh s oblíbenou kavárnou je prakticky absolutně jednoduchý, americké celebritky, kelímky, Sex and the city. Já propadla kávovému řetězci čistě z povrchnosti a onému "Taky musím mít kelímek se zeleným nápisem." Spousta mých kávových přátel mě za to nemá ráda, předražené kafe, které stoprocentně dělají lépe (Ale určitě teda ne v Cross Café). Moje první cesta do Starbucks byla poprvé v Berlíně, koupila jsem si vanilkové latté ve Venti verzi a zamilovala se na první doušek. Sice jsem pak potřebovala hrozně na záchod, ale ta půl litrová láska za čtyři eura za to stála. V Berlíně jsem pak pravidelně snídala latté, ochlazovala se karamelovým Frappuchinem a občas odcházela s Americanem, prostě jen tak.
  Asi jsem jeden z těch lidí, pro kterého reklama byla hodně, chuť však více.
  Jinak mi přijde, že u nás v Teplicích se nedá sehnat šálek dobré kávy. To abych si postěžovala. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Niki, aby byl komentář zařazen do soutěže, musíš komentovat přímo pod kolekcí na stránkách dejmidarek.cz :)

   Vymazat