Blondes are the best

července 31, 2015 Veronika Tázlerová 5 Comments


Zkrášlování je pro mě jeden z nejlepších způsobů relaxace. Tedy, abych to upřesnila, jen v případě, kdy danou proceduru nemusím vykonávat já. Miluji ten pocit, kdy se o mě někdo stará a usilovně se snaží, abych se cítila co nejlépe. Zkrátka jediné, co v daný moment musím, je sedět, přemýšlet a užívat si každou chvilku. A to já dělám moc ráda.

V pondělí jsem na doporučení Ejvi navštívila kadeřnický salon Oskar, který se nachází nedaleko Staroměstského náměstí. Objednaná jsem byla k šikovné kadeřnici Lence, která mi pomohla vybrat vhodný odstín melíru a pak se s úsměvem pustila do práce. 

O jedno cappuccino a pár kapitol knížky později, mi vlasy ještě trochu prostříhala a nakonec i vyfoukala. A já jsem s výsledkem nadmíru spokojená. Blond mě zkrátka pořád baví. 

Abyste z toho taky něco měli tak vám teď prozradím jedno tajemství. Když při objednávce zmíníte heslo stylishcoffee, dostanete 20% slevu. A to tehdy, pokud se objednáte alespoň na melír, barvu nebo přeliv.

Tak na co čekáte? Chvilku zkrášlování, relaxace a odpočinku si zaslouží přeci každý z nás, nemám pravdu?

Mějte se nádherně a užívejte léta!

VT5 komentářů:

  1. strašne pekný outfit :3
    booklovers-world.blogspot.com

    OdpovědětVymazat
  2. Blond vlásky ti naozaj seknú i outfit je veľmi pekný :) Ja osobne si myslím, že si ale krásna vo všetkom :) Taký typické dievča, ktorým by chcela byť asi každá. Krásna a zároveň nie si umelá :) Moc moc pekná

    Budem veľmi rada, ak si pozrieť môj blog Blog by Katy :-* a zároveň ťa chcem týmto pozvať do mojej prvej GIVEAWAY. Budem veľmi rada, ak sa zapojíš

    OdpovědětVymazat