Odpoledne s Acerem: elektrokoloběžky, loď a koktejly!

června 17, 2015 Veronika Tázlerová 1 Comments


Včera jsem byla pozvaná spolu s dalšími blogerkami na předváděcí akci pořádanou společností Acer.

Na palubě přístavní restaurace Port62 na nás čekal skvělý catering, hudba, pohodová atmosféra i barman, který dostal za úkol namíchat speciální Acer drink. 

Na krátké prezentaci jsme se dozvěděli o nových produktech, na které se můžete těšit v nejbližší době, ale moc vám o nich říct nemůžu, plány jsou zatím tajné. Rozhodně je ale o co stát!

V areálu jsme si pak zajezdili na elektrokoloběžkách a zasoutěžili si o nejlepší video. Navíc jsem dostala na prázdninové vyzkoušení nový notebook Acer Aspire Switch 10 E, tak uvidíme, co všechno dokáže.

 A teď už dost slov, pojďte se se mnou podívat, jak to v Modřanech včera vypadalo.

VT


1 komentář:

  1. Tomu já říkám zajímavě strávené odpoledne :-) Takhle se hezky pobavit a ještě dostat nový notebook (i když jen na určitou dobu). I když Aceru moc nevěřím, ale možná proto jsou tyhle testy výhodné obecně. Člověku se tak občas dostane možnost vyzkoušet i něco, čemu by třeba sám od sebe nevěřil. (To myslím skutečně jako možnost a obecně na všechno, ne konkrétně teď na Acer :D ) A můžu mít dotaz? Neplánuješ třeba nějaký "obsáhlejší" článek na ten bloggerský workshop? Třeba jak to probíhalo, co sis z toho odnesla a tak? :-)

    OdpovědětVymazat