Musíte vidět: Dior a já!

června 11, 2015 Veronika Tázlerová 2 Comments


Film Dior a já měl v Čechách premiéru 4. června a já jej upřímně považuji za jeden z nejlepších módních filmů současnosti. Užijte si strhující pohled do světa haute couture.

Snímek popisuje příběh Rafa Simonse, který se ujal funkce kreativního ředitele módního domu Dior na jaře 2012. Čekal ho tehdy téměř nesplnitelný úkol. Musel vytvořit modely haute couture za pouhých osm týdnů. Vydal se tehdy vstříc velké výzvě nesoucí jméno Dior. Film je plný emocí, zachycuje návrhářovy pocity a ukazuje zákulisí jedné z nejslavnějších módních značek světa. 

Celý příběh vrcholí dechberoucí přehlídkou plnou květin a okouzlujících modelů. Raf svůj úkol splnil. A za to má respekt celého módního světa. A i můj, samozřejmě.

P.s.: Tento film je nevšední zážitek. Udělejte si proto i z návštěvy kina výjimečný večer. Místo velkých kin si kupte lístky do nějakého staršího, ikonického biografu. Aero, BioOko nebo Světozor budou ta správná volba. A tenisky a mastné vlasy nechte tentokrát taky doma. Dior si zaslouží trochu víc, nemyslíte?

Dejte mi vědět, jak se vám film líbil,

VT

Foto: Petra Víšková, Make Up: Veronika Janatová

2 komentáře:

  1. moc se mi líbí tvoje líčení, ale asi ybch ho neuměla na sobě udělat a film by mne zajímal!

    OdpovědětVymazat