Užijte si léto na maximum!

června 25, 2015 Veronika Tázlerová 0 Comments


Venku je sice ještě pořád zima, ale už je to stejně oficiální. Léto je tu. Je tu čas prázdnin, dovolené, sluníčka a zábavy!


Včera jsem absolvovala poslední zkoušku a teď už mě čekají jen dva měsíce plné dobrodružství. A vás také. Tím jsem si jistá.

Nechci slyšet nic o tom, že stejně musíte chodit do práce. S každým novým dnem začíná i nový příběh. A je jen na nás, jakou cestou se vydáme. Co se jednou vykašlat na stereotyp a zkusit něco nového? Kdo ví, kde o horké letní noci nakonec skončíme...

A co udělá léto ještě lepší? No přece všechny maličkosti, které k němu neodmyslitelně patří. 

Nakupujte na trzích čerstvé ovoce (v sobotu už byly i první borůvky!), udělejte si piknik a popíjejte šampaňské. 

Kupte květiny. A někomu je darujte. Jen tak.

A ani kávový svět nezůstává pozadu. S letním obdobím se se studenou kávou doslova roztrhl pytel. Skvělé cold brew nabízí už i Kávový Klub, tak až budete mít příště cestu přes Karlín, nezapomeňte se stavit. Anebo to vezměte rovnou na trhy. I tam na vás bude čekat tohle kofeinové osvěžení.

Když už jsme zase u té kávy, rozhodně musíte v létě vyzkoušet cold drip. Tenhle tmavý elixír má totiž ještě víc kofeinu, než jeho teplá verze. A když si ho dáte v horkém dni, vychlazený a s ledem, dostanete se na chvíli do jiného světa. Takového, kde poletují kávové ovečky a vše voní kávou. 

Vydat se pro něj můžete třeba do La Bohéme Café, nebo AnonymouS Coffee. Zamilujete se, to mi věřte.

A jaké jsou vaše letní radosti? 

VT
0 komentářů: