Inspirujte se, víkend je tu!

června 19, 2015 Veronika Tázlerová 0 Comments


I když to tak venku úplně nevypadá, léto už je konečně tady a s ním i množství skvělých festivalů a akcí. A ani tento víkend nebude o zajímavé události nouze, to mi věřte. 

Začnu klasicky. Co se vám vybaví ve spojení se sobotním ránem? Jestli jste na stejné vlně, určitě jste hádali správně. A jsem si taky naprosto jistá, že se zítra na Náplavce potkáme. Budeme snídat, popíjet kafe a nakupovat pivoňky, souhlasíte?

 Víkendová rána bez trhů jsou zkrátka jako pivo bez pěny. A když už je o tom řeč, dnes i zítra probíhá na stejném místě i degustační festival malých a mini českých pivovarů. Tak toho využijte a vytáhněte i svoje drahé polovičky. Skvělé pivo v kombinaci s vaší společností přece neodmítnou, ne?

Pozadu nezůstává ale ani Jiřák. Tam totiž již od čtvrtka probíhá sladké jahodobraní. Ochutnat můžete jahodové marmelády, jahodové limonády, jahodovou polévku i jahodové knedlíky. A pokud byste těch jahod pořád neměli dost, kupte si jich celou vaničku a vykoupejte je v čokoládové fontáně. Možná se dostanete i do jahodové extáze, co já vím.

A v sobotu večer se zastavte chillovat na Letnou. V nově otevřeném Ye´s cafe / studio se koná Chill Saturday, tak nechte starosti doma a pojďte si užít pohodovou atmosféru. Dobré berlínské kafe, hudba, originální interiér a víkend... Co chtít víc?

Jaké jsou vaše víkendové plány?

VT
Foto ye´s cafe: @efa.malus.

0 komentářů: