Páni mají radši blondýnky

května 23, 2015 Veronika Tázlerová 11 Comments

Léto už se rychle blíží a proto je nejvyšší čas vnést trochu toho sluníčka i do našich životů. Na chvilku se vykašlete na nesmrtelnou černou (vím, je to těžké) a oblečte se do barev pláže, mořské pěny a letní oblohy! A pokud chcete ještě něco navíc, nechte si trochu těch slunečních paprsků vložit i do vlasů. Budete zářit i v noci, to zaručuji!

Já si dnes konečně po dlouhé době udělala čas a navštívila Salon Papilio v Praze, abych ze sebe udělala blondýnku definitivně. Najít totiž ideální kadeřnictví, to je běh na dlouhou trať. Jak mi dnes řekl kadeřník Míra: Dobrý kadeřník by měl být i dobrý psycholog. A na tom vážně něco je.

V osm ráno jsme se s Mírou sešli a v nedaleké pekárně probrali, co by mi slušelo a vyhovovalo. Následně, už v salonu, začal čarovat se štětcem a kouzelnou (sluníčkovou) barvou a já si jen vychutnávala ranní kávu. Taky si tak užíváte, když se o vás někdo stará? Já moc.

Během návštěvy mi ještě milá majitelka ukázala celý salon a popovídala o kosmetické značce Biologique Recherche, na jejíž oficiální představení, které proběhlo před dvěma týdny, jsem bohužel nemohla dorazit. (Proč taky, když teď mám soukromou prohlídku, že?)

Na závěr mi Míra udělal krásné retro vlny, které perfektně ladily s mým dnešním outfitem. A nejen v tramvaji jsem se pak přesvědčila, že Marilyn měla stejně nakonec pravdu: 

Páni mají radši blondýnky. 

VT


11 komentářů:

 1. Moc ti to na těch fotkách sluší! Čím se fotilo? :o :)
  Ps. Budu moc ráda, když se podíváš na můj blog, na kterém rozjíždím novou sérii Rozhovory s youtubery a bloggery. www.lifestylebyribbon.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Ten cardigan nebo jak to nazvat vypadá moc hezky:) Sluší ti to :)
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Blondýnky se mi líbí, jako každé jiné vlasy, ale jen ty přírodní. A mnohem větší půvab pro mě mají zrzky ^_^ Na fotkách tvé vlasy vypadají vskutku krásně, myslím, že to tak je, že vlasy vypadají prvních čtrnáct dní krásně, když se odejde od kadeřníka :-D. Znám z vlastní zkušenosti. Každopádně kadeřník odvedl krásnou práci :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, doufám, že to vydrží déle, než čtrnáct dní:))

   Vymazat
  2. Jakozto prirodni zrzka dekuji :))) www.picturediaryblog.tumblr.com

   Vymazat
 4. Krásne fotky :) Nadpis článku ma celkom potešil :D

  http://werushberry.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat