Oáza v centru Prahy: Styl & Interier

května 20, 2015 Veronika Tázlerová 3 CommentsDnes je venku obzvlášť ošklivo. Prší, je zima a Praha je zahalená v jednom velkém šedivém mraku. I z toho důvodu jsem se rozhodla vám ukázat další skvělé místo, kde si budete připadat jako v ráji. Ať alespoň na chvíli zapomeneme, co na nás čeká za okny teplých domovů, kanceláří a kaváren.

Kavárna Styl & Interier se nachází v samém centru Prahy, ve Vodičkově ulici, ale náplavy turistů zde rozhodně nečekejte. Je před nimi totiž šikovně skrytá ve vnitrobloku, kde se také rozkládá nádherná zahrada s altánem a příjemným proutěným posezením.


Můžete tu nerušeně vysedávat ve stínu staletých platanů a vychutnat si kávu od první české pražírny La Boheme Cafe. Kavárna nabízí i domácí limonády, čaje Harney and Sons a množství skvělých dortíků.


Když vás zastihne tak ošklivé počasí, jako je dnes, najděte si místečko někde v teple pod střechou a objednejte si horký čaj. Všechno vám naservírují v nádobí ve vintage stylu a pokud se vám něco zalíbí ( a vy to prostě musíte mít!), tak není problém si nějaký ten hrníček (nebo klidně i křeslo) koupit i domů. A to buď přímo v kavárně, nebo na jejich eshopu. Nabízí spoustu krásných talířků, konviček a doplňků, takže je rozhodně z čeho vybírat.


I když je kavárna relativně ukrytá, o místa na zahrádce se přeci jenom budete muset trochu poprat. Rozhodně je lepší si udělat rezervaci předem, už párkrát na mě místo nezbylo.


Vždycky se ale mezi hosty našel nějaký známý, který mě s tím, že za chvíli stejně odchází, nakonec zachránil. Ovšem vždycky na takové štěstí spoléhat nemůžu, že?Tak jak se vám kavárna líbí?


Mějte se krásně,


VTStyl & Interier Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

3 komentáře:

  1. Moc pěkné. :) Tu kávu bych si dala, to počasí už mě štve, takové počasí je dobré, tak akorát na spaní a nebo na čtení nějaké knížky. :)

    OdpovědětVymazat