Natáčení pořadu Bestie!

května 04, 2015 Veronika Tázlerová 3 Comments

V úterý, 28. dubna jsem byla pozvaná na natáčení do pořadu Bestie, který sleduje nejlepší blogereky a inspiruje divačky v pravidelných rubrikách beauty, fashion a lifestyle. Pořad běží každou středu večer na Óčku a vy se teď se mnou pojďte podívat, jak celá akce probíhala.

Je přesně sedm hodin ráno a já sedím (nebo spím?) u stolku u v karlínské kavárně Můj Šálek Kávy. Venku je zima, fouká vítr a poprchává, proto mě útulné prostředí kavárny a vůně kávy těší ještě víc, než obvykle. Na co si ale nemůžu zvyknout, je ten neuvěřitelný klid.


Abyste chápali, Šálek je za normálních okolností naprosto plný a bez rezervace si tu sedne jen opravdový šťastlivec.


Po vypití prvního espressa už ale vchází štáb a poklidná kávová idylka se pomalu vytrácí. Máme totiž přesně dvě hodiny na natočení celé reportáže, protože pak se prostor zaplní neúprosnými hosty.


Za barem zpovídám milou baristku Terezku, která ukazuje jak přípravu espresso drinků  na originálním kávovaru, tak filtrované kávy na V60. Když je káva hotová, mám jí na kameru ochutnat. ( No není to nádhera? ) 


A víte, co je ještě lepší? Celé natáčení jsme jeli kvůli různým záběrům třikrát, což znamená hodně kávy.


No a když polovina štábu kávu nepije? Hodně kávy pro mě.


Za dvě hodinky už bylo natočeno, nafoceno a všechny šálky prázdné. Celé ráno jsem si moc užila a při odchodu jsme už jen míjeli frontu lidí čekajících na svou ranní dávku kofeinu.


Kavárna Můj Šálek Kávy rozhodně stojí za pozornost a podrobně vám ji představím v nějakém dalším článku, tak se máte na co těšit.


A vy si nenechte ujít 6.5. vysílání pořadu a napište mi, jak se vám reportáž líbila!


Mějte se nádherně,


VT

3 komentáře:

 1. Kavárna vypadá hrozně supr a pohodově, kdybych bydlela poblíž, byla by má oblíbená :) Jinak co se týče toho pořadu, tak jsem viděla díl s Nicol z Cup of Style a vůbec mě to neoslovilo.
  HollyChicc

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Dil jsem nevidela ale asi na nej kouknu v archivu :) o teto kavarničce urcite napis, az pojedu do Prahy zkusim omrknout na vlastni oci.

  OdpovědětVymazat