Inspirujte se: Den matek

května 08, 2015 Veronika Tázlerová 2 Comments

Vezměte si diáře a udělejte si u neděle veliký vykřičník. Proč? Nejedná se sice o žádný státní svátek, ale to tomuto jedinečnému dni rozhodně na důležitosti neubírá. Vy ještě pořád nevíte, co se to vlastně bude dít? Svátek totiž slaví snad nejdůležitější osoby našeho života.


Ať už chceme, nebo ne, všichni máme nějakou výjimečnou osobu, která nám dala život a ukázala, jak to v tomhle složitém a zvláštním světě vlastně chodí. A udělat našim maminkám radost, to si přece zaslouží, nemyslíte? 

Pokud máte v hlavě úplně prázdno, tak vám teď trochu pomůžu. Inspirujte se!

Máloco vykouzlí v ženských očích takovou radost, jako krásná květina. Opravdu. Sama to potvrdím. 
Nevyrabujte ale první květinářství, které máte cestou ze školy nebo práce a dejte si s výběrem trochu záležet. Ona totiž není kytka, jako kytka.

Já jsem už dlouho věrná malému, ale krásnému květinářství My Living My Garden na Jiřího z Poděbrad. Zdejší floristky jsou moc šikovné a všechny kytice nádherné. I když nejsem žádný odborník, zatím každá kytička odsud byla něčím jedinečná. 
Součástí květinářství je i obchůdek s moc pěknými vintage doplňky a 10. května budou mít otevřeno do 14 hodin, tak to neprošvihněte!

Pokud je mamka spíš praktický typ, co si na dekorace si moc nepotrpí, určitě jí uděláte radost speciálním čajem Mother's Bouquet, který byl vytvořen na počest všech matek. Jedná se o uklidňující směs pomerančové kůry, květů heřmánku, chrpy a růžových poupátek ve spojení s citrusovou chutí. Seženete ho v nádherné kavárně La Bohéme Café na Vinohradech a nyní navíc s 20% slevou, tak šup, než budou všechny pryč! (A i kdyby, tak si tu alespoň sedněte na kafe, stojí to za to!)

A jestli si ještě pořád nejste jistí, tak vsaďte na klasiku, Pandorou přeci nikdy nic nezkazíte. Jmenujte mi prosím ženu, která by jejich náramky nemilovala. Ke dni matek navíc nabízí nádherné přívěsky, díky kterým vás bude mít maminka stále při sobě. (A vy jí.) 

Závěrem chci říct, že nejdůležitější ze všeho není cena dárku. Ani velikost. Pokuste se ale maminku překvapit. Do poslední chvíle dělejte, že jste zase zapomněli. Budete se divit, jak rychle tomu uvěří.

Mimochodem, víte proč tohle píšu až v pátek večer? Máma ( má věrná čtenářka... ) má už po práci a na počítač doma nechodí...

A já jsem na nějaký den matek přece klasicky zapomněla, nebo ne?


VT2 komentáře:

 1. To je tedy víkend, dneska má taťka narozeniny a zítra toto. :D
  Nicméně děkuji za článek, určitě užitečné tipy. :)

  Mimochodem moc se mi líbí design tvého blogu! :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem moc ráda, doufám, že mamka měla radost!:)

   Vymazat