Fenomén Instagram: sdílejte, inspirujte se a bavte se!

května 27, 2015 Veronika Tázlerová 7 Comments

Je mi jasné, že Instagram znáte. A pokud čtete můj blog, předpokládám, že ho i máte. Tahle aplikace ale není jen o narcistickém sdílení sebe sama. Je to nekonečný zdroj inspirace, pro mě té módní i kavárenské, zábava i žrout času. Sdílení je zkrátka součástí našich životů, taková je doba. Ať chceme, nebo ne. Nekoukejte se na to ale špatně, přistupte na pravidla a začněte hrát na maximum.

Co vlastně dostalo Instagram tam, kde je? S Instagramem jste jednoduše stále v obraze. Doslova. Lidé jsou dnes líní číst, čtvercové obrázky po vás nic takového nechtějí. Jen se na vás usmějí, vy jim dáte srdíčko a, v případě extrémní lenosti, zůstane i krátký popisek nepřečten. (Je to tak, co si budeme nalhávat. Ani já nejsem bez viny.)

Jen pro informaci, aplikaci Instagram založil Kevin Systrom a Mike Krieger a v obchodě App Store se objevila 6. října 2010. Od té doby její popularita neustále roste.

Na druhou stranu je ale Instagram fajn. I pro tu duševní stránku. Ráda sdílím svůj život s vámi, ráda se podělím o nově objevené radosti a maličkosti, co dělají den hezčím. Baví mě inspirovat a ráda se inspirovat nechám. Tiše závidím obří kytice, jejichž fotku jste prostě sdílet musely, a se zájmem prověřuji neznámé kavárny. Sleduji kamarády, celebrity, blogery i roztomilá zvířátka. 

Prasátko Hamlet (@hamlet_the_piggy) je zkrátka boží!

A závěrem jsem se rozhodla sdílet pár týdenních radostí i tady na blogu. Můžete se těšit na novou pravidelnou rubriku. A málo textu, nebojte. 

Sledujte mě i na Instagramu @veronikatazlerova, inspirujte se, prokrastinujte a napište mi, jaký je váš názor na tuhle sociální síť, která ovládla svět.

Mějte se nádherně,

VT


7 komentářů:

 1. Tak nějak jsem zjistila, že jsem na tom úplně stejně. Je to prostě způsob, jak se podělit o svůj život (buď jen s přáteli nebo s celým světem). Na instagramu najdu spoustu inspirace, ale taky motivace, co se cvičení týče. :) Já tam sdílím jak me fotky (na kterých jsem já /pubertální selfie/ ), tak ale i fotky od koní a z akcí, kterými nechci zahlcovat facebook. :) Ja bych bez insta dnes už asi nevydržela dlouho! :)

  OdpovědětVymazat
 2. *A určitě se podívám na fotky. :)
  www.clairer-blog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Já na Instagram spíše koukám z té pozitivní stránky jako na super inspiraci :) tyhle všechny krásné fotky jsou skvělá inspirace :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Nebýt instagramu, tak bych tě ani neobjevila a to by byla škoda, protože tvůj blog jsem si okamžitě oblíbila :) Miluju kávu, módu a všechno, co se točí kolem pěkného, zajímavého a veselého světa :) :D A Instagram naprosto zbožňuju! Kdysi jsem si ho založila jen tak z recese, ale dnes už bez něj být nemůžu :D jsem vždy v obraze, co se týče přátel, módy, zajímavých míst... A nebo když si chci přečíst nějaký inspirativní citát nebo jen tak koukat na pěkné obrázky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mi dělá neuvěřitelnou radost! :)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat