Víkend ve jménu jara!

dubna 24, 2015 Veronika Tázlerová 1 Comments

Volno je konečně tu dokonce to vypadá, že by si tohle krásné počasí nemuselo na víkend sbalit kufry, jak je jeho zvykem, ale zůstane tu s námi. A pokud se tak vážně stane, tak je třeba si to pořádně užít!

Já hned v sobotu ráno vyrazím na farmářské trhy, nakoupím pár tulipánů, setkám se s přáteli a budu si dosyta užívat ranního sluníčka. Přidáte se? Jen si dejte pozor, ty na Náplavce se tento víkend uskromňují a přesouvají se o kousek vedle na Palackého náměstí, tak se nenechte ráno zmást.

Kolem poledne se koná cupping deseti nejlepších káv z Koulumbie v krásné kavárně La Boheme Cafe, tak určitě přijďte ochutnat a očichat pár šampiónů. Pak můžeme znalecky diskutovat. Nebo jen tak klábosit. O čemkoliv. To já stejnak dělám nejradši.

A pokud máte rádi přírodu, vyjeďte s kamarády pod stan a zazpívejte si večer u táboráku. Jen si sbalte teplý spacák, noci jsou v lese ještě dost chladné. Po zkušenosti z minulého víkendu stráveného nedaleko Liberce vřele doporučuji. 

No a jestli jste spíš městský typ, ale trocha té přírody vám přeci jen chybí, tak vezměte vaší babičku, mamku nebo kamarádku a zavítejte do magické zahrady na Letné. Najdete tam totiž milou cukrárnu Alchymista, která má kromě skvělé kávy, dortů, kocoura nebo kanárků i překrásnou zahrádku ve vnitrobloku, kde je radost posedět.  

Taky už se nemůžete dočkat? Napište mi, jak si užíváte jarní dny vy.

Mějte se nádherně!

VT


1 komentář:

  1. Nádherné foto:)* Ja razím do Botanické v Troj, když všechno tak krásně kvete:)

    OdpovědětVymazat