Sluníčko, spousta kafe a Matějská!

dubna 16, 2015 Veronika Tázlerová 1 Comments

Neděle, 12.4. 10.00. Bitcoin Coffee!


Takhle vypadaly zápisy v diářích snad všech pražských coffee people na které zbylo místo na historicky prvním Kafe Talku konaném tuto neděli v netradičních prostorách Paralelní Polis.  

Kluci z Kávového Klubu prezentovali, jak může odlišná příprava stejné kávy ovlivnit její výslednou chuť. Pro demonstraci zvolili efektní přípravu ve Vacuum potu, takže byla přednáška zajímavá jak pro kávové laiky, tak pro ostřílené baristy. 

Celá akce se konala v kavárně Bitcoin Coffee, která je jedinečná hlavně díky způsobu placení. Když tu chcete klasicky zaplatit za svoje latte, moc dobře nepochodíte. Používá se tu totiž virtuální měna, tzv. bitcoiny, které si můžete po nainstalvání speciální peněženky vyměnit v automatu u vchodu. 

Nebudu si na nic hrát, taky jsem z toho měla celkem zamotanou hlavu. Není se ale čeho bát, protože baristi vám rádi se vším poradí. (A pak jim můžete nechat i nějaký to dýško v podobě QR kódu.)

Po nadpování kofeinem jsem odpoledne (konečně) vyrazila na Matějskou pouť a kdo mi bude tvrdit, že je na ní už příliš starý, kecá. Pouť je pro všechny. Bez debat.

Jestli se bojíte výšek, tak vystřelte své polovičce růži.


Přejezte se obří cukrovou vatou. 


Svezte se na kolotoči a bourejte do sebe na autodromu. (Kdo by, proboha, jezdil jen spořádaně dokola?)

Zkrátka si udělejte čas, seberte kamarády a vyražte o víkendu na Výstaviště užít si bezstarostnou zábavu. Počasí je na to totiž ideální a máte poslední možnost, protože pouť už brzo končí. Vždycky se najde někdo komu udělá vystřelená růže, nebo perníkové srdce radost!


Mějte se krásně, užívejte sluníčka a napište mi, jak jste si víkend užili!


VTZa krásné fotky z Kafe Talku děkuji Pavlu Šingalovi a za skvělou akci celému týmu Kafe bloku!

1 komentář:

  1. Fotky jsou moc hezké a akce musela být skvělá :)
    Mimochodem byla bych moc ráda, kdybys i ty navštívila můj blog, případně se stala mojí čtenářkou :) !!
    Měj se hezky..:)
    FASHION & BEAUTY

    OdpovědětVymazat