Letní favorit: Jimmy Choo Exotic

dubna 30, 2015 Veronika Tázlerová 0 Comments

Žena, která nenosí parfém, nemá budoucnost.  - Coco Chanel
Začínám dnes tímto citátem, protože mi přijde neuvěřitelně pravdivý. Parfém totiž není jen předražená malá lahvička, ale je to taková třešnička na dortu. Poslední kousek skládačky, který dokonale doplňuje naší osobnost.

Můžete se dobře obléct, nalíčit, ale parfém tomu všemu dodá ještě jakýsi třetí rozměr. Vykašlete se však na módní vlny a dejte si, prosím, na výběru záležet. Najít ten správný je totiž někdy běh na dlouhou trať.


Já osobně měním parfémy docela často. Většinou s příchodem nového ročního období. Přesto jsem ale letos svého letního favorita hledala opravdu dlouho. Ani nespočítám, kolik papírků jsem navoněla a kolik parfumérií navštívila. Kolikrát jsem se už definitivně rozhodla a kolikrát to zase odvolala... 


Nicméně nakonec jsem svého šampióna našla. Jmenuje se Jimmy Choo Exotic a s mojí kůží i oblečením se skamarádil velmi rychle. Je to prostě sympaťák.


Parfém v sobě spojuje tóny maliny, rybízu, pačuli a růžového grapefruitu. S každým přivoněním mě přenese do kouzelného lesa plného malých kvítků a lesního ovoce. Stačí jen zavřít oči a velkoměsto se rázem změní v pohádku...


A jaké jsou vaše oblíbené vůně? 


VT0 komentářů: