Kousek Londýna v Praze: stylové Coffee room.

dubna 26, 2015 Veronika Tázlerová 2 Comments

Dnes vám představím jednu z mých nejmilejších kaváren. Nebyla to ale láska na první pohled. Cestu jsme s i k sobě hledaly skoro rok. Ale když teď otevřela i venkovní zahrádku, není už o čem pochybovat.

Řeč je o stylovém Coffee room, které je ukryto v krásné Korunní ulici. Po pravdě řečeno, otevřít si teď kavárnu na Vinohradech, chce dost odvahy i potenciálu. O dobré podniky tu nouze rozhodně není. Nicméně Coffee Room ukázalo svým starším konkurentům, kdo je tady pánem a své místo si pevně drží. 

Interiér kavárny je inspirován londýnskými espresso bary, nechybí staré kolo, alternativní knížky ani časopisy. A od dubna můžete navíc posedět i na venkovní zahrádce, popíjet osvěžující espresso tonic a nahřívat se na sluníčku. No kdo by odolal??

Co se týče kávy, milí baristé vám rádi připraví klasické cappuccino, nebo můžete vyzkoušet něco z alternativních příprav. Já například miluji kávy z maďarské pražírny Casino Mocca, ty v Coffee room určitě vyzkoušejte!

A nenechte si ujít ani velké sobotní brunche. Vajíčka, kafe, sandwiche, lívance, zase kafe, limonády  a ještě jedno kafe... zkrátka snídaně šampiónů, jak má být! Jen si raději udělejte rezervaci předem, snídaňochtivých konkurentů se o víkendovém ránu po Vinohradech pohybuje někdy až moc.

Navíc mám tuhle krásku jen pár minut od domova, takže je dost možné, že se tu někdy potkáme a popovídáme si nad šálkem skvělé kávy, souhlasíte? Já teď dopiju to svoje, pokusím se vyfotit alespoň kousek zdejší skvělé atmosféry a letím zase ven užívat jara! 

Mějte se nádherně a v Coffee room. na viděnou!

VT
 Zdroj: Coffee room.
Zdroj: Coffee room.

 
Coffee room Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

2 komentáře:

  1. Jestli mají tak dobrou kávu jako hezký interiér, tak se tam určitě někdy stavím!
    TEEZKA.com

    OdpovědětVymazat
  2. Velice pěkný interiér, kávu moc nepiji, ale za návštěvu člověk nic nedá. :)

    OdpovědětVymazat