MBPFW 2015 uvádí: Adam Katz Sinding!

března 22, 2015 Veronika Tázlerová 0 Comments

Dnes jsem se v rámci probíhající akce Mercedes Benz Prague Fashion Weekend vypravila na Fashion Talk, kde jsem se setkala s jedním z nejlepších street style fotografů současnosti. Inspirativní lidé jsou v našich životech potřeba, tak Vám teď Adama ráda představím.

Adam Katz Sinding je talentovaný fotograf, původem ze San Francisca, který nyní působí v New Yorku. Jeho fotografie ale nejsou jako ty, které vídáme v časopisech. Snaží se zachytit street style v tom pravém slova smyslu.

 My goal is to be completely invisible.  říká Adam. Podle něj totiž není umění vyfotit pózující blogerku, jako stovky dalších fotografů na týdnech módy, ale zachytit to, co jiní nevidí. Co se jiným nepodaří.

Během setkání nám vyprávěl příběhy, které doprovázejí jednotlivé snímky a jaké nápady jim předcházely. Adam je neuvěřitelně sympatický a přátelský člověk, který svou práci miluje. Není se proto čemu divit, že mezi jeho klienty patří třeba Style.com nebo New York Times.

Upřímně jsem Adama dříve neznala, ale po skončení akce mi to nedalo a musela jsem otevřít počítač a znovu si prohlédnout jeho fotky. Vtip, nápad, život, to jsou slova, která je dokonale vystihují.Inspirujte se také. Co na Adamovu práci říkáte?

VT


These guys perfectly match the bike! Adam Katz Sinding

0 komentářů: