Hot or Not? Coffee and Clothes!

března 25, 2015 Veronika Tázlerová 2 Comments

Upřímně, neznám lepší způsob, jak prokrastinovat po ránu, než projíždět Instagram. Vzhledem k tomu, že můj mozek se ještě vzpamatovává z ranního šoku, jsou fotky tou nejmilejší volbou. Nenutí nás přemýšlet a diskutovat, zkrátka tu jsou. 
Instagram je pro mě ale i každodenní zdroj inspirace. Zejména té módní. A když jsem objevila účet @coffeenclothes, který spojuje hned dvě mé vášně - kávu a módu - nemohla jsem si to nechat pro sebe, to přeci chápete. 
Stylishly Caffeinated, tak zní moto celého projektu za kterým stojí Američan Ryan Glick. Je to jednoduchý zdroj inspirace, krerý nás baví a příjemně začne každý nový den. Stovky lidí po celém světě denně nahrávají fotografie se stejným jmenovatelem – #coffeenclothes, ale na oficiální profil se probojují jen ty nejlepší. 
Tak co, budete také sdílet svou lásku k módě s kávovou komunitou z celého světa?
Nechte se inspirovat!
VT
2 komentáře:

  1. Zvu vás všechny do soutěže, ve které můžete vyhrát den se společností YVES ROCHER, BLOGGERKAMI a přidat se k projektu SÁZEJME PRO PLANETU, díky kterému spolu zasadíme stromečky pro výrobu produktů značky YR a pro záchranu přírody :-)!

    OdpovědětVymazat
  2. Některé fotky jsou opravdu pěkné a umělecké, ale raději zůstanu u svého klasického focení kávy nebo outfitu :D

    INKA the BLOGGER

    OdpovědětVymazat